Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2019.

    Kalendar natjecanja za 2019. [pdf] Kalendar 2018.
      Kalendar 2017.
      Kalendar 2016.
      Kalendar 2015.
      Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Su 12.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Zagreb (HAS/ZAS)
Su 19.01. Prvenstvo Mediterana u dvorani, ml. seniori-ke Miramas (FRA)
Su 19.01. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito i prvenstvo SiB u višebojima Osijek (SO)
Ne 20.01. Atletska utrka Maslenica-Novigrad 20km Maslenica (SAP)
Su 26.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Zagreb (HAS/ZAS)
Veljača
Su 02.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb (DZ)
Su 02.02. Kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 03.02. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 09.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje, ml.kadeti -kinje Zagreb (MZ)
Ne 10.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Istanbul (TUR)
Ne 10.02. Dječja kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 16.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Zagreb (AGR)
Su 16.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Ne 17.02. Kvarnerska liga – 2. kolo - pojedinačno prvenstvo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 17.02. Prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics Zadar (ASZŽ)
Sr 20.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Su 23.02. Zimsko otvoreno prvenstvo Slavonije i Baranje u bacanjima Osijek (SO)
Su-Ne 23.-24.02. Prvenstvo Hrvatske u višebojima u dvorani Zagreb (ZAG)
Ne 24.02. 19. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ožujak
Pe-Ne 01.-03.03. Europsko prvenstvo u dvorani Glasgow (GBR)
Su 02.03. Kvarnerska liga – 3. kolo - kros prvenstvo Labin (ALB)
Su 02.03. Prvenstvo Zadarske županije u atletskom poligonu Zadar (ASZŽ)
Ne 03.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Su 09.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Labin (ALB/KR)
Su 09.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Zagreb (DZ/HAVU)
Su-Ne 09.-10.03. Europski bacački kup Šamorin (SVK)
Su 16.03. DAL - 1. kolo Zadar (ZAD)
Ne 17.03. Pojedinačno i ekipno PH u polumaratonu Zagreb (MAKZG/MARKA)
Ne 17.03. ZAGREB21 - Zagrebački proljetni polumaraton Zagreb (MAKZG/MARKA)
Su 23.03. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 50 km Dudince (SVK)
Su 23.03. Dječja kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 30.03. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (DZ)
Su 30.03. Svjetsko prvenstvo u krosu Aarhus (DEN)
Ne 31.03. DAL - 2. kolo Makarska (SVM)
Travanj
Su 06.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Su 06.04. Kvarnerska liga – 3. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 07.04. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Kijev (UKR)
Ne 07.04. HALS – 1. kolo Varaždin (SV)
Pe 12.04. Pojedinačno i ekipno PH u Trailu Lovran (ALBA)
Su 13.04. Krka polumaraton NP Krka (MARKA)
Su 13.04. DAL - 3. kolo Makarska (SVM)
Su 13.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (SN/HAS)
Ne 14.04. HALS – 2. kolo Varaždin (MAKVŽ)
Su 20.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Alexandroupoli (GRE)
Su 20.04. Proljetni kros Sv. Filip i Jakov (ROGOV)
Ne 21.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 27.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 27.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Poreč (MAX)
Ne 28.04. Čakovečki polumaraton Čakovec (MČ)
Svibanj
Sr 01.05. Polumaraton Karlovac-Šišljavić Karlovac (SAP)
Pe 03.05. Dijamantna liga Doha (QAT)
Su 04.05. "Dinamo-Zrinjevac 2019" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su 04.05. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 04.05. HALS – Jasenovačka milja Jasenovac (JAS)
Su 04.05. DAL - 4. kolo *
Su 04.05. Dječja kvarnerska liga – 3. kolo Veli Lošinj (LŠNJ)
Ne 05.05. HALS – 3. kolo Čakovec (MČ)
Su 11.05. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Su 18.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 18.05. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Campulung Moldovensc (ROU)
Su 18.05. Dijamantna liga Shanghai (CHN)
Su 18.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce *
Ne 19.05. Europski kup u brzom hodanju Alytus (LTU)
Ne 19.05. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju na duge staze Ivančica (VVŽ)
Ne 19.05. 3. brdska utrka Ivanec-Grebengrad Ivanec (VVŽ)
Ne 19.05. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Ne 19.05. HALS – 4. kolo Čakovec (MČ)
Sr 22.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje Pula (IP)
Su 25.05. Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u trčanju na 100 km Firenza (ITA)
Su 25.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - starije kategorije Split (ASK)
Su 25.05. Polojska ultra (50km i 100km) Slavonski Brod (MAZSB)
Su-Ne 25.-26.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (MZ)
Če 30.05. Dijamantna liga Stockholm (SWE)
Lipanj
Su 01.06. Dječja kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 01.-02.06. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 02.06. Plitvički maraton Plitvice (MARKA)
Ne 02.06. Atletski miting Slavonski Brod (MSB/SO)
Če 06.06. Dijamantna liga Rim / Rome (ITA)
Pe 07.06. Karlovački cener - cestovna utrka na 10 km Karlovac (MARKA)
Su 08.06. DAL - 5. kolo Split (ASK)
Su 08.06. Kvarnerska liga – pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 08.-09.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Ne 09.06. Međunarodna planinska utrka Visočica 2019 Visočica (FZŽ)
Sr 12.06. 5. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Če 13.06. Dijamantna liga Oslo (NOR)
Su 15.06. Fužinarski polumaraton - Tri jezera Fužine (KR)
Su-Ne 15.-16.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Zagreb (MZ)
Ne 16.06. Dijamantna liga Rabat (MAR)
Su 22.06. Balkan cestovna utrka na 10 km Brčko (BIH)
Su 22.06. Međunarodna brdska utrka Ivančica 2019 Ivanec (VVŽ)
Su-Ne 22.-23.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne-Pe 23.-28.06. Europske igre Minsk (BLR)
Su 29.06. Noćna desetka Zagreb (FZŽ)
Su-Ne 29.-30.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (SV)
Ne 30.06. Dijamantna liga Eugene (USA)
Srpanj
Ut 02.07. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Pe 05.07. Dijamantna liga Lausanne (SUI)
Pe-Su 05.-06.07. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Cluj-Napoca (ROU)
Su 06.07. Europski kup na 10000 m London (GBR)
Su 06.07. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su-Ne 06.-07.07. Europsko ekipno prvenstvo u višebojima Lutsk (UKR)
Su-Ne 06.-07.07. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Zagreb
Ne 07.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Zermatt (SUI)
Po-Su 08.-13.07. Univerzijada (atletika) Napulj (ITA)
Če-Ne 11.-14.07. Europsko prvenstvo – mlađi seniori Gävle (SWE)
Pe 12.07. Dijamantna liga Monaco (MON)
Su 13.07. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Kraljevo (SRB)
Su 13.07. Atletska utrka cvjetnom obalom (prvenstvo ZŽ na 10km) Sv. Filip i Jakov (ROGOV)
Če-Ne 18.-21.07. Europsko prvenstvo – juniori-ke Boras (SWE)
Su-Ne 20.-21.07. Dijamantna liga London (GBR)
Su-Ne 20.-28.07. Europski olimpijski festival mladih - EYOF Baku (AZE)
Su-Ne 27.-28.07. Prvenstvo Balkana u štafetama Erzurum (TUR)
Sr 31.07. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Sr-Če 31.07.-01.08. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Varaždin (VŽ)
Kolovoz
Su 03.08. Kros u šumi (prvenstvo ZŽ na 5km) Zadar (KAVZ/ASZŽ)
Ne 04.08. Atletska utrka pozdrav domovini (6 km) Zadar (ASZ/ASZŽ)
Su-Ne 10.-11.08. Ekipno prvenstvo Europe - 2. liga Varaždin (CRO)
Sr 14.08. Planinska utrka Starigrad-Veliko Rujno Starigrad Ppaklenica (SVA/ASZŽ)
Su 17.08. Skakački miting ASK-a Split (ASK)
Ne 18.08. Dijamantna liga Birmingham (GBR)
Su 24.08. Dijamantna liga Paris (FRA)
Su 24.08. Skakački miting ASK-a Split (ASK)
Če 29.08. Dijamantna liga Zürich (SUI)
Su 31.08. DAL - 6. kolo *
Rujan
Ne 01.09. HALS – 5. kolo Čakovec (MČ)
Po-Ut 02.-03.09. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Pravets (BUL)
Po-Ut 02.-03.09. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2019 Zagreb (CRO)
Pe 06.09. Dijamantna liga Bruxelles (BEL)
Su-Ne 07.-08.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke Rijeka (KR)
Ne-Po 08.-09.09. EU-USA susret reprezentacija Minsk (BLR)
Su 14.09. Kvarnerska liga – 6. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 14.-15.09. Kup Hrvatske, seniori-ke *
Su 21.09. Kup Hrvatske, kadeti-kinje Split (ASK)
Su 21.09. 4. Baranjski Ferivi polumaraton Tikveš (SO)
Ne 22.09. Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Su 28.09. SLO-CRO-CZE-HUN-SVK, kadeti-kinje Ptuj (SLO)
Ne 28.09. Lošinjski polumaraton Veli Lošinj (LŠNJ)
Su-Ne 28.09.-06.10. Svjetsko atletsko prvenstvo Doha (QAT)
Ne 29.09. Zadarski polumaraton Zadar (ASZ/ASZŽ)
Ne 29.09. HALS – 6. kolo Varaždin (MAKVŽ)
Listopad
Su 05.10. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju Kozjak (SOLIN)
Su 05.10. Otvoreno prvenstvo Zadrske županije u krosu - limači-ce Zadar (ASZŽ)
Su 05.10. Cestovna utrka 5 km Zaprešić (FZŽ)
Su 05.10. HALS – 7. kolo Varaždin (MAKVŽ)
Ne 06.10. 2. Krka Ultra Challenge NP Krka (ŠI)
Su 12.10. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 12.10. Dječja kvarnerska liga – 4. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 12.10. HALS – 8. kolo Varaždin (SV)
Ne 13.10. Zagrebački maraton Zagreb (ZAS)
Su 19.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju - Šibenskih deset Šibenik (ŠI/MARKA)
Su 26.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju Zagreb (AGR)
Su 26.10. Kvarnerska liga – 7. kolo - pojedinačno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Su 26.10. Prvenstvo Zadarske županije u krosu Škabrnja (ASZŽ)
Studeni
Su 02.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Virovitica (VTCA)
Ne 03.11. Prvenstvo Balkana u maratonu Beograd (SRB)
Su 09.11. Prvenstvo Balkana u krosu Berane (MNE)
Su 09.11. Atletska utrka Dani sjećanja od Škabrnje do Vukovara (5 km) Škabrnja (SVA/ASZŽ)
Prosinac
Su 07.12. Atletska utrka Poličnik 2019 (10 km) Poličnik (SVA/ASZŽ)
Ne 08.12. Europsko prvenstvo u krosu Lisabon (POR)
Su 14.12. Štafetne utrke 4x1000m (seniori i veterani), 4x250m (limači) Zadar (KAVZ)
Su 21.12. Northern Dalmacija Trail (OKIT)
Su 21.12. Božićna utrka Pero Mazija (5 km) Zadar (ASZŽ/ASZ)
Ne 22.12. Božićna cestovna utrka Zaprešić (FZŽ)
Su 28.12. Miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)

Kalendar natjecanja HAS-a za 2018.

    Kalendar natjecanja za 2018. [pdf] Kalendar 2017.
      Kalendar 2016.
      Kalendar 2015.
      Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Ne 01.01. 40. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Sr 10.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 20.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 27.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 28.01. Kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Veljača
Su 03.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Ne 04.02. Kvarnerska liga – 1. kolo dječje lige - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 10.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 10.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Sofia (BUL)
Ne 11.02. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 17.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Ne 18.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 24.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb (HAS/ZAS)
Ne 25.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ne 25.02. Kvarnerska liga – 2. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Sr 28.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ožujak
Če-Ne 01.-04.03. Svjetsko prvenstvo u dvorani Birmingham (GBR)
Su 03.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Su 03.03. Prvenstvo Hrvatske u kružnim trkama u dvorani, mlađe kategorije Zagreb (HAS/ZAS)
Su 03.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka
Ne 04.03. Holjevka - cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Po 05.03. Bacački miting ASK-a Split (ASK)
Su 10.03. Kvarnerska liga – 3. kolo - Ekipno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Su-Ne 10.-11.03. Europski bacački kup Leiria (POR)
Su-Ne 10.-11.03. Prvenstvo Balkana u dvorani, veterani-ke Beograd (SRB)
Ne 11.03. DAL - 1. miting Split (ASK)
Su 17.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Koprivnica (KC)
Ne 18.03. Prvenstvo Balkana u maratonu Limassol (CYP)
Ne 18.03. Zagrebački proljetni polumaraton Zagreb (MAKZG)
Po-Su 19.-24.03. Europsko prvenstvo u dvorani, veterani-ke Madrid (ESP)
Su 24.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Zadar (ASZ)
Su 24.03. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Valencia (ESP)
Su 24.03. Kvarnerska liga – 2. kolo dječje lige - pojedinačno prvenstvo u dvorani Rijeka (ASPGŽ)
Ne 25.03. DAL - 2. miting Zadar (ZAD)
Travanj
Su 07.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Ne 08.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 14.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Zrenjanin (SRB)
Su 14.04. Brdska utrka "Biser Slavonije" Jankovac (HS)
Ne 15.04. HALS – 1. kolo Čakovec (MČ)
Ne 15.04. DAL - 3. miting Makarska (SVM)
Su 21.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 21.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 21.04. Kvarnerska liga – 5. kolo Poreč (MAX)
Su 21.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS/SN)
Ne 22.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zadar (ZAD)
Su 22.04. HALS – 2. kolo Varaždin (MAKVŽ)
Ne 22.04. Brdska utrka Ivanec-Grebengrad Ivanec-Grebengrad (VVŽ)
Su 28.04. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Po 30.04. HALS – Jasenovačka milja Jasenovac (JAS)
Svibanj
Sr 02.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Sr 02.05. DAL - 4. miting Split (ASK)
Su 05.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 05.05. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Vrnjačka Banja (SRB)
Su 05.05. Kvarnerska liga – 3. kolo dječje lige Rijeka (ASPGŽ)
Su 05.05. Otvoreno prvenstvo Istre Poreč (MAX)
Su-Ne 05.-06.05. Svjetsko prvenstvo u hodanju Taicang (CHN)
Su 12.05. IAU Svjetsko prvenstvo u trailu Penyagolosa (ESP)
Su-Ne 12.-13.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (MZ)
Ne 13.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Zadar (ZAD)
Ne 13.05. Brdska utrka Boroša Zagreb (SLJZ)
Sr 16.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Split (ASK)
Su 19.05. Europski kup na 10000 m London (GBR)
Su-Ne 19.-20.05. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Sr 23.05. "Dinamo-Zrinjevac 2018" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su-Ne 26.-27.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (SV)
Su-Ne 26.-27.05. IAU Europsko prvenstvo u trčanju 24 sata Temišvar (ROU)
Sr 30.05. 4. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su 02.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Su 02.06. DAL - Prvenstvo Dalmacije - starije kategorije Split (ASK)
Su 02.06. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo - limači-ce Rijeka (ASPGŽ)
Ne 03.06. Pojedinačno i ekipno PH u maratonu Plitvice (MARKA)
Ne 03.06. Plitvički maraton Plitvice (MARKA)
Ne 03.06. Atletski miting Slavonski Brod (MSB/SO)
Če 07.06. Atletski miting Vrbovec (SVID)
Pe 08.06. Karlovački cener - cestovna utrka na 10 km Karlovac (MARKA)
Su 09.06. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 09.06. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su 09.06. HALS – 3. kolo Čakovec (MČ)
Su-Ne 09.-10.06. Prvenstvo Mediterana, mlađi seniori-ke Jesolo (ITA)
Sr 13.06. Atletski miting Osijek (SO)
Pe-Su 15.-16.06. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Zadar
Su-Ne 16.-17.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Split (ASK)
Ne 17.06. HALS – 4. kolo Varaždin (SV)
Če-Pe 21.-22.06. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Istanbul (TUR)
Su-Ne 23.-24.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Varaždin (SV)
Ne 24.06. WMRA Svjetsko prvenstvo planinskom trčanju na duge staze Karpacz (POL)
Sr-Su 27.-30.06. Mediteranske igre Tarragona (ESP)
Su 30.06. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Srpanj
Ne 01.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Skopje (MKD)
Če-Ne 05.-08.07. Europsko prvenstvo – mlađi juniori Györ (HUN)
Ne 08.07. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju na duge staze Zagreb (SLJZ)
Ut-Ne 10.-15.07. Svjetsko prvenstvo – juniori Tampere (FIN)
Pe 13.07. Atletski miting Osijek (SO)
Su-Ne 14.-15.07. Prvenstvo Balkana u štafetama Erzurum (TUR)
Ut 17.07. Atletski miting Split (ASK)
Sr 18.07. Atletski miting Split (ASK)
Pe-Su 20.-21.07. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Stara Zagora (BUL)
Sr 25.07. Atletski miting Split (ASK)
Su-Ne 28.-29.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ/ZAS)
Kolovoz
Po-Ne 06.-12.08. Europsko prvenstvo Berlin (GER)
Su 11.08. Skakački miting ASK-a Split (ASK)
Su 11.08. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju Veliko Rujno (SAP)
Su 18.08. Skakački miting ASK-a Split (ASK)
Su 25.08. Šesteroboj CRO, AUT, CZE, SUI, HUN, SLO, veterani-ke Čakovec (CRO)
Su 25.08. DAL - 6. miting Zadar (ZAD)
Pe 31.08. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Osijek (SO)
Pe 31.08. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Split (ASK)
Pe 31.08. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Varaždin (MAKVŽ)
Rujan
Su 01.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Po-Ut 03.-04.09. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2018 Zagreb (CRO)
Sr-Su 05.-15.09. Svjetsko prvenstvo, veterani-ke Malaga (ESP)
Su 08.09. IAU Svjetsko prvenstvo u trčanju na 100 km Sv. Martin na Muri (CRO)
Su 08.09. Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u trčanju na 100 km Sv. Martin na Muri (SLJZ)
Su-Ne 08.-09.09. IAAF Kup kontinenata Ostrava (CZE)
Su-Ne 08.-09.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Su-Ne 15.-16.09. Kup Hrvatske, seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Ne 16.09. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Sarajevo (BIH)
Pe-Ne 21.-23.09. Prvenstvo Balkana, veterani-ke Celje (SLO)
Su 22.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 22.09. 3. Baranjski maraton Tikveš (SO)
Ne 23.09. Međunarodni zadarski polumaraton Zadar (ASZ)
Su 29.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Györ (HUN)
Su 29.09. Kvarnerska liga – 6. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 30.09. Pojedinačno i ekipno PH u polumaratonu Požega (POŽ)
Ne 30.09. HALS – 5. kolo Čakovec (MČ)
Listopad
Su 06.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Novigrad (OLUM)
Su 06.10. DAL - Prvenstvo Dalmacije u krosu Sv. Filip i Jakov (ROG)
Su 06.10. Kvarnerska liga – 4. kolo dječje lige Rijeka (ASPGŽ)
Su 06.10. Atletski miting Zadar (ASZ)
Su 06.10. HALS – 7. kolo Varaždin (MAKVŽ)
Su 06.10. Jadranski susreti Split (ASK)
Če-Ut 11.-16.10. Olimpijske igre mladih (YOG) Buenos Aires (ARG)
Su 13.10. Kvarnerska liga – 7. kolo - Pojedinačno prvenstvo u krosu Čavle (GROBN)
Ne 14.10. Zagrebački maraton Zagreb (ZAS)
Ne 14.10. HALS – pojedinačno prvenstvo Varaždin (SV)
Su 20.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Škabrnja (ASZŽ)
Su 20.10. Pojedinačno i ekipno PH u Trailu Omiš (UDTOM)
Ne 21.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 20 km i 50 km Reggio Emilia (ITA)
Studeni
Su 03.11. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju Zagreb (AGR)
Ne 04.11. Prvenstvo Balkana u krosu Botosani (ROU)
Prosinac
Ne 02.12. Atletski miting Makarska (SVM)
Ne 09.12. Europsko prvenstvo u krosu Tilburg (NED)
Su 22.12. Božićni dvoranski skakački miting - Memorial Željko Šobot Zagreb (DZ)
Ne 23.12. Božićni miting Makarska (SVM)
Su 29.12. Memorijal Josip Gašparac - miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)

Pravo na pristup informacijama

Sve informacije koje posjeduje, raspolaže ili nadzire Hrvatski atletski savez kao tijelo javne vlasti dostupne su prema Zakonu o pravu na pristup informacijama zainteresiranim ovlaštenicima prava na informaciju. Korisnik prava na informaciju je svaka domaća ili strana fizička ili pravna osoba.

Pravo na pristup informaciji korisnik ostvaruje podnošenjem usmenog ili pisanog zahtjeva. Ako se zahtjev podnosi pisanim putem potrebno je ispuniti obrazac Zahtjev za pristup informacijama i uputiti ga službeniku za informiranje u Hrvatskom atletskom savezu. Odlukom Izvršnog odbora Hrvatskog atletskog saveza službenikom za informiranje imenovan je Ozren Čučković

Kontakt adresa:
Hrvatski atletski savez
Trg kralja Petra Svačića 17, 10000 Zagreb
Tel. 01 4610 117
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka od 8:00 do 16:00 sati

Dokumenti:

Zakon o pravu na pristup informacijama - pročišćeni tekst

Zahtjev za pristup informacijama  (MS Word)
Zahtjev za ponovnu uporabu informacija  (MS Word)

Izvješće za 2017. godinu

 

 

Sponzori

Nike Z L A T N I    S P O N Z O R