Menu

Na otvorenom

Mlađi kadeti - Državni rekordi na otvorenom

60 m 7,58 (+0,5) Denis SEFERI 88 ZZ Rijeka 22.09.01
200 m 24,87 ( 0,0) Rino KLANFAR 87 JC Rijeka 17.09.00
400 m (visoki start) 56,63 Marko MAJER 04 MK Varaždin 15.10.17
400 m 55,75 Matej RADOŠEVIĆ 95 DZ Čakovec 05.07.08
600 m 1:29,10 Marko MAJER 04 MK Zagreb 10.09.17
2000 m hodanje / Race Walk 10:09,7 Bruno ROŽMAN 01 AGR Gorizia 26.10.14
2 km hodanje / Race Walk 11:43 Krešimir HARTL 02 AGR Zagreb 10.05.15
80 m pr./H
(0,762m/7,5m)
12,20(+0,1) Stjepan Jan CIK 02 ZAG Varaždin 18.10.15
200 m pr./H
(0,762m/35m)
28,60(+2,0) Stjepan Jan CIK 02 ZAG Varaždin 10.10.15
Dalj / LJ
(zona/take-off zone)
5,82 (-1,3) Luka Krševan NIŽIĆ 03 ASZ Varaždin 26.06.16
Vis / HJ 1,70 Dino PERVAN 91 OLZ Varaždin 18.09.04
Kugla / SP (3 kg) 18,59 Bartul ZEMUNIK 99 ASK Split 22.12.12
Vortex (130 g) 83,07 Leon KORAŽIJA 99 SAM Split 22.12.12
4 x 60 m 30,49 SLAVONIJA-ŽITO, Osijek
(M.Sušić, A.Getto, M.Škrtić, L.Bede)
Varaždin 25.06.16
4 x 200 m 1:46,33 SLAVONIJA-ŽITO, Osijek
(Bregović, Getto, Medić, Zdravčević)
Zagreb 21.06.15

NAJBOLJI REZULTATI
 
400 m (visoki start) 56,36 Luka ZDRAVČEVIĆ 02 SO Slavonski Brod 30.05.15
Dalj / LJ
(zona/take-off zone)
5,93 Marko ČEKO 00 SVA Split 28.09.13

Mlađe kadetkinje - Državni rekordi na otvorenom

  • Napisao/la Martina
60 m 7,83 (0,0) Matea ČERINA 04 BEN Osijek 24.06.17
200 m 25,32 (+0,8) Matea ČERINA 04 BEN Osijek 25.06.17
400 m (visoki start) 59,84 Dolores ĆOSIĆ 99 SAM Rijeka 07.07.12
400 m 58,42 Kristina VILK 91 MZ Čakovec 03.10.04
600 m 1:36,25 Tina GAĆINA 82 DU Čakovec 28.05.95
2000 m hodanje / Race Walk 11:13,0 Eli PEVEC 01 AGR Gorizia 26.10.14
80 m pr./H
(0,762m/7,5m)
12,69 (0,0) Lucija GRD 04 DZ Osijek 24.06.17
200 m pr./H
(0,762m/35m)
28,60 (0,0) Lucija GRD 04 DZ Osijek 25.06.17
Dalj / LJ
(zona/take-off zone)
5,83 (0,0) Matea ČERINA 04 BEN Osijek 24.05.17
Vis / HJ 1,66 Ana ŠIMIĆ 90 NZ Kaposvar 27.09.03
Kugla / SP (2 kg) 13,98 Mirta KULIŠIĆ 00 ASK Split 21.12.13
Vortex (130 g) 68,40 Mirta KULIŠIĆ 00 ASK Split 28.09.13
4 x 60 m 31,35 ASK, Split
(IlićJukićRistićDragičević)
Zagreb 22.06.13
4 x 200 m 1:49,93 SLAVONIJA-ŽITO, Osijek
(M.Grgić, P.Rešetar, L.Faktor, M.Bosić)
Varaždin 26.06.16

NAJBOLJI REZULTATI
 
2 km hodanje / Race Walk 11:34 Tara FRIŠČIĆ 01 NED Zagreb 11.05.14

Kadeti - Državni rekordi na otvorenom

60 m 7,15 (-0,6) Petar ČANČAR 98 AGR Zagreb 22.06.13
100 m 11,21 (+0,8)
10,8
Antonio ZELIĆ
Predrag MELNJAK
94
69
SVA
IP
Kaposvar
Rijeka
03.10.09
22.04.84
200 m 22,37 (-0,5) Bruno PENEZIĆ 99 AGR Zagreb 21.09.14
300 m 34,4 Predrag MELNJAK 69 IP Zagreb 30.06.84
400 m 47,81 Predrag MELNJAK 69 IP Firenza 09.06.84
800 m 1:54,8 Predrag MELNJAK 69 IP Foča 12.05.84
1000 m 2:31,15 Sandy PROTIĆ 93 DZ Zagreb 14.06.08
1500 m 4:01,27 Dalibor BALGAČ 77 MK Kapfenberg 11.05.91
2000 m 5:37,33 Dalibor BALGAČ 77 MK Varaždin 03.08.91
3000 m 8:32,0 Dalibor BALGAČ 77 MK Zagreb 18.07.92
3 km 9:36 Marko KRIVAČIĆ 00 KK Sinj 04.10.15
2000 m hodanje
Race Walking
9:50,56 Bruno ROŽMAN 01 AGR Varaždin 25.06.16
3000 m hodanje
Race Walking
13:24,95 Bruno ROŽMAN 01 AGR Trnava 24.09.16
3 km hodanje
Race Walking
13:46 Bruno ROŽMAN 01 AGR Borsky Mikulaš 14.05.16
80 m pr./H 10,81 (+0,5) Hrvoje PERICA 81 AADZ Pula 05.10.96
100 m pr.(84,0) 13,42 (0,0) Stjepan Jan CIK 02 ZAG Zagreb 14.05.17
300 m pr.(76,2) 38,97 Stjepan Jan CIK 02 ZAG Varaždin 30.09.17
Vis / HJ 2,00 Josip GADANAC 83 MZ Pula 06.06.98
Dalj / LJ 6,99 (+1,6) Dino PERVAN 91 OLZ Varaždin 07.10.06
Motka / PV 4,40 Sven SALAJ 01 SO Rijeka 17.09.16
 Kugla / SP (4 kg) 21,86 Marin PREMERU 90 JC Rijeka 25.09.05
Disk / DT (1 kg) 68,83 Marin PREMERU 90 JC Rijeka 25.09.05
Kladivo / HT (4 kg) 71,25 Matko TEŠIJA 85 ASK Zadar 26.08.00
Koplje / JT (600 g) 66,27 Bartul ZEMUNIK 99 ASK Split 20.07.14
Šestoboj**
Hexathlon**
3.917 Filip PESTIĆ 94 OLZ Varaždin 17.10.09
7,61/+1,0 - 6,56/0,0 - 10,26 - 14,51/+1,3 - 1,70 - 2:10,56 18.10.09
Troboj
Triathlon
1.947 Dino PERVAN 91 OLZ Varaždin 07.10.06
11,48 (-2,9) - 6,99 (+1,6) - 10,15
4 x 60 m 28,01 MLADOST, Zagreb
(Starman, Aračić, Đipalo, I.Gadanac)
Pula 02.09.96
4 x 60 m 27,7 MLADOST, Zagreb
(Starman, Aračić, Šipalo, I.Gadanac)
Osijek 29.06.96
4 x 100 m
Rep./Nat.Team
43,81 REPR. HRVATSKE (Kadeti)
CRO National Team (U'16)
(J.Kašelić, D.Predrijevac, E.Varga, M.Marković)
Nitra 01.10.11
4 x 100 m
Klupski/Clubs
44,72 OLYMPIONIK, Zadar
(M.Pestić, M.Vukelić, F.Pestić, L.Fuzul)
Čakovec 12.09.09
4 x 300 m 2:27,60 REPR. HRVATSKE (Kadeti)
CRO National Team (U'16)
(A.Omrčen, M.Vukelić, M.Ružić, M.Radošević)
Kaposvar 03.10.09
100-200-300-400m 2:06,73 MLADOST, Zagreb
(J.Božiček, M.Cecić, M.Mlakar, I.Šipuš)
Zagreb 23.09.07

 

NAJBOLJI REZULTATI 
 
5000 m 15:48,2 Sergio BANOVIĆ 59 3JP Rijeka 06.10.74
10000 m 33:39,5 Dalibor BALGAČ 77 MK Zagreb 14.09.91
400 m pr./H 59,17 Saša ĐIPALO 81 MZ Rijeka 08.07.96
400 m pr./H (84,0) 56,81 Petar KLANČIR 90 ZAG Čakovec 12.06.05
300 m pr./H (84,0) 39,76 Petar KLANČIR 90 ZAG Szombathely 01.06.05
Troskok / TJ 14,04 Lahor MARINOVIĆ 67 SO Karlovac 11.09.82
Kugla / SP 13,27 Milan ŠEREMET 82 MZ Varaždin 13.09.97
Kugla / SP (5 kg) 18,23 Nikola KIŠANIĆ 88 MZ Zagreb 11.05.03
Kugla / SP (3 kg) 20,26 Bartul ZEMUNIK 99 ASK Bar 06.10.13
Disk / DT 45,70 Marin PREMERU 90 JC Zagreb 15.06.05
Disk / DT (1,5 kg) 51,20 Marin PREMERU 90 JC Čakovec 26.06.05
Koplje / JT (700 g) 56,02 Petar TOKIĆ 95 DZ Maribor 28.09.10
Koplje / JT 53,28 Mladen MEGLAJ 74 MZ Zagreb 02.07.89
Kladivo / HT 49,81 Matko TEŠIJA 85 ASK Rijeka 17.09.00
Kladivo / HT (5 kg) 59,87 Matko TEŠIJA 85 ASK Split 04.06.00
Kladivo / HT (6 kg) 49,97 Matej MUŽA 87 MZ Čakovec 06.10.02
 
(uz pomoć vjetra)
 
Dalj / LJ 7,00 (+2,3) Ivan MADUNIĆ 93 ASK Varaždin 26.07.08

* - još nije verificiran

** - 60m - dalj/LJ - kugla/SP (4kg) - 100m pr./H (0,84) - vis/HJ - 800m

Kadetkinje - Državni rekordi na otvorenom

60 m 7,75 (+0,4)
7,5 =
7,5 =
Dorja ZANETIĆ
Nastasja JAKOVLJEV
Danijela GRGIĆ
01
86
88
IP
KŠK
MZ
Varaždin
Zagreb
Zagreb
25.06.16
03.10.01
14.09.02
100 m 12,19 (-0,1) Dorja ZANETIĆ 01 IP Varaždin 26.06.16
200 m 24,23 ( 0,0) Danijela GRGIĆ 88 MZ Zagreb 03.08.03
300 m 39,16 Danijela GRGIĆ 88 MZ Kaposvár 27.09.03
400 m 55,06 Danijela GRGIĆ 88 MZ Zagreb 02.08.03
600 m 1:31,4 Sanja BEČKEI 69 SO Rijeka 30.06.84
800 m 2:07,83 Kristina VILK 91 MZ Split 11.06.06
1500 m 4:24,75 Ljiljana ĆULIBRK 82 MZ Ljubljana 27.07.97
2000 m 6:21,57 Ljiljana ĆULIBRK 82 MZ Budapest 04.10.97
3000 m 9:50,16 Ljiljana ĆULIBRK 82 MZ Varaždin 14.09.97
3 km 10:19 Elena PAZMAN 00 MK Sinj 04.10.15
2000 m hodanje
Race Walking
10:26,3 Eli PEVEC 01 AGR Božjakovina 09.07.16
3000 m hodanje
Race Walking
15:15,87 Eli PEVEC 01 AGR Trnava 24.09.16
3 km hodanje
Race Walking
15:13 Aleksandra Stefany BIŽIĆ 99 AGR Zagreb 16.11.13
80 m pr./H 11,61 Saša BOKAN 80 MZ Osijek 12.06.94
100 m pr./H(76,2) 14,07 (+0,3) Arna EREGA 88 KAT Kaposvár 27.09.03
300 m pr.
(76,2-7pr/H)
43,65 Marija GREDELJ 91 MZ Zalaegerszeg 30.09.06
300 m pr.
(76,2-8pr/H)
45,7 Tamara DELIĆ 74 ŽK Karlovac 30.04.89
Vis / HJ 1,75 Nevena LENĐEL 79 IP Varaždin 06.07.94
Dalj / LJ 5,89(+0,5) Paola BOROVIĆ 95  ZAD Varaždin 09.05.10
Motka / PV 3,50 Petra MINDOLJEVIĆ 95 ASK Maribor 02.10.10.
Kugla / SP (3 kg) 15,86 Danijela ĆUROVIĆ 74 DZ Zagreb 08.04.89
Disk / DT 46,06 Marija KURTOVIĆ 82 KRB Split 05.07.97
Koplje / JT 55,69 Sara KOLAK 95 Maribor 02.10.10
Koplje / JT (500g) 50,12 Mirta KULIŠIĆ 00 ASK Split 19.12.15
Koplje (staro)
JT (old)
45,70 Snježana CAKTAŠ 67 ASK Split
??.??.82
Kladivo / HT (3 kg) 67,18 Petra JAKELJIĆ 95 ASK Split 08.10.10
Šestoboj**
Hexathlon**
4.176 Klara KOŠČAK 04 SV Zagreb 12.05.18
8,12/-1,0  5,38/+1,9  9,06  15,07/+0,8  1,56  1:47,37 13.05.18
Troboj *
Triathlon *
2.063 Ranka JELOVICA 56 KR Rijeka 25.10.70
1,55 - 12,8 - 9,76
Troboj
Triathlon
1.841 Ivana LONČAREK 91 ZAG Varaždin 07.10.06
13,04 (-1,6) - 5,41 (+1,6) - 9,18
4 x 60 m 30,33 MLADOST, Zagreb
(Šteko, Bokan, Petričević, Mihanović)
Zagreb 25.06.95
4 x 100 m
Rep./ Nat.Team
48,65 REPR. HRVATSKE (Kadetkinje)
CRO National Team (U'16)
(Puljko, Majetić, Joha, Zanetić)
Břeclav 26.09.15
4 x 100 m
Klupski/Clubs
49,20 AAŠK ZADAR , Zadar
(Ostojić, Fain, B.Marinković, Kokić)
Čakovec 14.06.03
4 x 300 m 2:44,97 MLADOST, Zagreb
(Kirinić, Šimunić, Gredelj, Dančulović)
Rijeka 18.06.06
4 x 300 m
Rep./ Nat.Team
2:45,87 REPR. HRVATSKE (Djevojčice)
CRO National Team (U'16)
(Leko, Kuzman, N.Horvat, Jakovljev)
Nova Gorica 29.09.01
100-200-300-400m 2:18,69 MLADOST, Zagreb
(Šimunić, Dančulović, Kirinić, Gredelj)
Pula 24.09.06

* - stari troboj (vis/HJ, 100 m, kugla/SP)

NAJBOLJI REZULTATI 
 
60 m 7,5 = Ana MEDIĆ 92 ASK Split 28.04.07
100 m 12,13 Danijela GRGIĆ 88 MZ Osijek 08.10.03
5000 m 17:45,48 Elena PAZMAN 00 MK Zagreb 02.05.15
10000 m 41:08,8 Milica GREGURIĆ 84 ZZ Makarska 17.04.99
100 m pr./H 14,02 (-0,3) Arna EREGA 88 KAT Tampere 24.07.03
400 m pr./H 1:02,00 Ruža MATKOVIĆ 81 MZ Bath 16.06.96
Troskok / TJ 12,35 Sanda PETRIČEVIĆ 81 MZ Zagreb 15.06.96
Kugla / SP 13,89 Danijela ĆUROVIĆ 74 DZ Varaždin 30.07.89
Kladivo / HT 56,84 Ivana BRKLJAČIĆ 83 MZ Brežice 30.08.98
Troboj
Triathlon
1.866 Lorena MATEJČIĆ 90 JC Zagreb 30.04.05
13,16 - 5,01 - 11,62
Petoboj
Pentathlon
3.005 Martina MAKOŠ 81 MK Rijeka 13.10.95
15,40 - 1,40 - 12,90 - 7,93 - 2:33,21 14.10.95
400-300-200-100m
Medley Relay
2:19,8 MLADOST, Zagreb
(Bituh, Golub, Lisičar, Leskovec)
Zagreb 13.10.01

(uz pomoć vjetra)
 
60 m 7,69 (+2,6) Mateja JAMBROVIĆ 96 Čakovec 19.06.10
100 m 12,08 (+3,1) Mateja JAMBROVIĆ 96 Čakovec 20.06.10
200 m 24,15 (+4,9) Danijela GRGIĆ 88 MZ Sherbrooke 11.07.03
Dalj / LJ 5,95 (+5,7) Branka MARINKOVIĆ 88 ZAD Čakovec 15.06.03

** - 60m - dalj/LJ - kugla/SP (3kg) - 100m pr./H (0,762) - vis/HJ - 600m

Mlađe juniorke - Državni rekordi na otvorenom

60 m 7,5
7,5 =
7,5 =
7,5 =
Jelica PAVLIČIĆ
Jadranka NOVAK
Nastasja JAKOVLJEV
Danijela GRGIĆ
54
54
86
88
ŽK
ZD
KŠK
MZ
Karlovac
Senta
Zagreb
Zagreb
01.05.71
20.06.71
03.10.01
14.09.02
100 m 12,03 (+0,4)
11,6
Maja GOLUB
Ljiljana PETNJARIĆ
85
48
MZ
SO
Zagreb
Osijek
27.07.02
09.05.65
200 m 24,02 (-1,6) Danijela GRGIĆ 88 MZ Novi Sad 20.06.04
300 m 39,11
38,9
Mirjana ŠOLA
Jelica PAVLIČIĆ
72
54
SO
ŽK
Ljubljana
Karlovac
01.07.89
25.10.70
400 m 51,30 Danijela GRGIĆ 88 MZ Marrakech 15.07.05
600 m 1:31,4 Sanja BEČKEI 69 SO Rijeka 30.06.84
800 m 2:04,65 Slobodanka ČOLOVIĆ 65 SO Skopje 17.06.82
1500 m 4:19,62 Sanda KOČIŠ 96 DZ Velenje 04.06.13
2000 m 6:14,69 Sanda KOČIŠ 96 DZ Brežice 19.09.12
3000 m 9:45,78 Sanda KOČIŠ 96 DZ Čakovec 30.09.12
5000 m 17:31,36 Kristina BOŽIĆ 96 AKHR Pula 02.03.13
5 km 17:53 Katarina VUKANČIĆ 99 AGR Zagreb 09.10.16
10000 m 36:57,5 Elena PAZMAN 00 MK Zagreb 09.04.16
3000 m hodanje
Race Walking
15:15,87 Eli PEVEC 01 AGR Trnava 24.09.16
5000 m hodanje
Race Walking
26:08,39 Ivana RENIĆ 96 AGR Zalaegerszeg 22.06.13
5 km hodanje
Race Walking
25:26 Ivana RENIĆ 96 AGR Zagreb 12.05.13
100 m pr./H. 13,83 (+1,3) Ivana LONČAREK 91 ZAG Varaždin 26.07.08
100 m pr./H.(76,2) 13,52 (+1,1) Arna EREGA 88 KAT Marrakech 17.07.05
300 m pr./H.
(76,2-7pr/H)
43,65 Marija GREDELJ 91 MZ Zalaegerszeg 30.09.06
300 m pr.
(76,2-8pr/H)
44,01 Anabella STRAGA 80 MK Rijeka 22.06.97
400 m pr./H. 1:00,23 Ivana LONČAREK 91 ZAG Gorizia 24.06.07
2000 m zpr/St. 6:43,60 Lora ONTL 99 DZ Tbilisi 16.07.16 
3000 m zpr/St. 10:48,28 Lora ONTL 99 DZ Zagreb 30.07.16
Vis / HJ 1,93 Blanka VLAŠIĆ 83 ASK Zagreb 30.07.00
Dalj / LJ 6,16 (0,0) Paola BOROVIĆ 95 ZAD Pula 19.06.11
Troskok / TJ 12,83 (+2,0) Paola BOROVIĆ 95 ZAD Pula 18.06.11
Motka / PV 3,85 Ava MARUŠIĆ 91 ASK Zalaegerszeg 10.06.08
Kugla / SP 14,87 Danijela ĆUROVIĆ 74 DZ Osijek 02.06.90
Kugla / SP (3 kg) 16,70 Marija TOLJ 99 DZ Tbilisi 16.07.16
Disk / DT 55,42 Sandra PERKOVIĆ 90 DZ Hengelo 22.07.07
Koplje / JT 55,69 Sara KOLAK 95 Maribor 02.10.10
Koplje / JT (500 g) 54,78 Sara KOLAK 95 SV Čakovec 01.07.12
Koplje (staro)
JT (old)
50,10 Tajana ŠIPOŠ 76 CSV Zagreb 12.06.93
Kladivo / HT 68,18 Ivana BRKLJAČIĆ 83 MZ Pula 28.04.00
Kladivo / HT (3 kg) 71,01 Petra JAKELJIĆ 95 ASK Sokolac 29.07.12
Petoboj
Pentathlon
3.197 Marina BANOVIĆ 82 OSB Čakovec 09.10.99
15,87 - 1,49 - 13,15 - 10,45 - 2:30,41 10.10.99
Sedmoboj
Heptathlon
4.927 Lucija CVITANOVIĆ 91 ZAG Maribor 31.05.08
15,64(-0,3)-1,63-11,24-27,24(+1,5)-5,35(+0,6)-44,14-2:30,23 01.06.08
Sedmoboj
Heptathlon **
4.663 Lucija CVITANOVIĆ 91 ZAG Maribor 26.05.07
15,53(+0,4) - 1,63 - 9,60 - 27,40(+2,0) - 5,08(0,0) - 43,31 - 2:35,52 27.05.07
Sedmoboj
Heptathlon ***
4.945 Dolores ĆOSIĆ 99 SVID Čakovec 14.05.16
15,07(-0,2) - 1,49 - 13,54 - 26,29(-1,9) - 5,35(+1,3) - 39,29 - 2:32,88 15.05.16
4 x 100 m 46,92 REPRHRVATSKE (ml. juniorke)
CRO National Junior U'18 Team
(Zanetić, Pešić, Barnjak, Filipović)
Sremska Mitrovica 04.07.15
4 x 400 m 3:47,29

REPR. HRVATSKE (ml. juniorke)
CRO National Junior U'18 Team
(R.Kirinić, A.Kapitanović,
M.Paradžiković, V.Pavlović)

Zalaegerszeg 10.06.08
4 x 400 m
klupski / club
3:48,47

SLAVONIJA-ŽITO, Osijek
(V.Pavlović, M.Paradžiković,
A.Žeravica, A.Kapitanović)

Osijek 08.06.08
4 x 60 m 29,9 AK ZADAR, Zadar
(Novak, Marcelić, Šimić, Lončar)
Zadar 25.05.70
4 x 300 m 2:43,96 MLADOST, Zagreb
(Šteko, Matković, Fajdetić, Petričević)
Rijeka 22.06.97
3 x 600 m 5:00,0 ČELIK, Križevci
(Mekovec, Petranović, Jelak)
Sisak 16.07.72
100-200-300-400m
Medley Relay
2:12,99 AGRAM, Zagreb
(Gredelj, Dančulović, Turk, Kirinić)
Čakovec 20.07.08

NAJBOLJI REZULTATI

(uz pomoć vjetra)
 
200 m 23,77 (+2,2) Danijela GRGIĆ 88 MZ Split 25.07.04
Troskok / TJ 12,87 (+2,1) Ines IKIĆ 93 ZAD Tampere 21.07.09


* - još nije verificiran

** - 100m pr/H (0,762) - vis/HJ - kugla/SP (4kg) - 200m - dalj/LJ - koplje/JT (600g)- 800m
*** - 100m pr/H (0,762) - vis/HJ - kugla/SP (3kg) - 200m - dalj/LJ - koplje/JT (500g) - 800m

Sponzori

Nike