Menu

Na otvorenom

Mlađe seniorke - Državni rekordi u dvorani

60 m 7,54 Maja GOLUB 1985 MZ Budapest 04.02.2007
200 m 24,15 Lucija POKOS 1994 SV Beč / Wien 30.01.2016
400 m 52,47 Jelica PAVLIČIĆ 1954 ŽK München 22.02.1976
800 m 1:59,83 Slobodanka ČOLOVIĆ 1965 SO Budapest 08.02.1987
1500 m 4:34,05 Kristina HENDEL 1996 DZ Erfurt 09.02.2018
3000 m 9:45,82 Katarina VUKANČIĆ 1999 AGR Novo Mesto 09.02.2019
5000 m 17:11,01 Katarina VUKANČIĆ 1999 AGR Zagreb 20.02.2019
60 m pr./H 8,22 Ivana LONČAREK 1991 ZAG Göteborg 01.03.2013
Dalj / LJ 6,28 Silvija MRAKOVČIĆ 1968 KR Ljubljana 04.02.1990
  6,28= Mirjana GAGIĆ 1990 KAT Istanbul 18.02.2012
Vis / HJ 1,99 Blanka VLAŠIĆ 1983 ASK Karlsruhe 15.02.2004
Troskok / TJ 13,39 Paola BOROVIĆ 1995 DZ Beograd 25.02.2017
Motka / PV 4,05 Martina FILEŠ 1995 SVZG Beograd 25.02.2017
Kugla / SP 17,89 Valentina MUŽARIĆ 1992 MZ Albuquerque, NM 15.03.2014
Petoboj
Pentathlon
3.839 Lucija CVITANOVIĆ 1991 ZAG Beč / Wien 19.02.2012
9,22 - 1,66 - 11,44 - 5,62 - 2:21,04  

*čeka verifikaciju / awaiting verification

Mlađi seniori - Državni rekordi u dvorani

60 m 6,65 Dario HORVAT 1992 ZAG Flagstaff, AZ 02.02.2013
200 m 21,41 Zvonimir IVAŠKOVIĆ 1994 MZ Beč / Wien 30.01.2016
400 m 47,13 Željko VINCEK 1986 Beč / Wien 31.01.2006
800 m 1:49,00 Sven CEPUŠ 1999 AGR Lubbock, TX 26.01.2019
1500 m 3:38,20 Branko ZORKO 1967 ČK Beč / Wien 13.02.1988
3000 m 7:50,99 Branko ZORKO 1967 ČK Budapest 04.03.1989
60 m pr./H 7,76 Jurica GRABUŠIĆ 1983 MZ Budapest 23.02.2003
Dalj / LJ 7,98 Marijo BAKOVIĆ 1982 MZ Zagreb 21.02.2004
Vis / HJ 2,22 Alen MELON 1991 IP Beč / Wien 19.01.2013
Troskok / TJ 15,79 Tomislav TUŠEK 1984 MZ Zagreb 14.02.2004
Motka / Pole Vault 5,60 Ivan HORVAT 1993 SO Istanbul 23.02.2013
  5,60= Ivan HORVAT 1993 SO Göteborg 02.03.2013
Kugla / SP 20,87 Filip MIHALJEVIĆ 1994 ASK Portland 18.03.2016
Sedmoboj
Heptathlon
5.413 Trpimir ŠIROKI 1998 ZAG Prag / Praha 10.02.2018
7,34 - 7,09 - 11,55 - 2,05 - 8,36 - 4,90 - 3:05,55 11.02.2018

*čeka verifikaciju / awaiting verification

Mlađi kadeti - Državni rekordi u dvorani

60 m 7,60 Luka BEDE 2003 SO Osijek 29.12.2016
200 m 26,39 Bruno MENRAT 2006 SO Zagreb 09.02.2019
55 m pr./H (0,762/7,5m) 8,76 Marko KUŠTER 2005 SV Osijek 29.12.2018
Vis / HJ 1,65 Leon FURDI 1998 Rijeka 05.02.2011
Dalj (zona) / LJ (take-off zone) 5,89 Marko KUŠTER 2005 SV Osijek 29.12.2018
Kugla / SP (3 kg) 14,98 Bartul ZEMUNIK 1999 ASK Zagreb 28.01.2012

 

NAJBOLJI REZULTATI
 
55 m pr./H (0,762/7,5m) 8,56 Stjepan Jan CIK 2002 ZAG Osijek 29.12.2015
800 m 2:22,77 Lovro ŽBULJ 2002 Beč / Wien 14.02.2015
2000 m hodanje / Race Walking 14:02,07 Noa ŠOBAK 2007 DS Zagreb 09.02.2019
Četveroboj
Tetrathlon**
1.466 Janko KIŠAK 2006 SV Zagreb 24.02.2019
8,88 - 1,22 - 9,33 - 4,93  
4 x 200 m 1:55,30 SLAVONIJA-ŽITO, Osijek
(I. Škurla, R. Dimić, P. Vrdoljak, B. Menrat)
Zagreb 09.02.2019

* - čeka verifikaciju / awaiting verification

** - 55m pr/H (0,762) - vis/HJ - kugla/SP (3kg) - dalj-Z/LJ-zone

Mlađe kadektinje - Državni rekordi u dvorani

60 m 7,90 Matea ČERINA 2004 BEN Rijeka 11.02.2017
  7,90= Matea ČERINA 2004 BEN Rijeka 25.02.2017
200 m 26,81 Paula PLEPELIĆ 2006 ULZG Zagreb 09.02.2019
800 m 2:30,11 Katarina KLJAJIĆ 2006 SVZG Zagreb 09.02.2019
55 m pr./H (0,762/7,5m) 8,91 Jana KOŠČAK 2006 SV Zagreb 24.02.2019
Vis / HJ 1,61 Lucija POKOS 1994 Zagreb 27.01.2007
Dalj (zona) / LJ (take-off zone) 5,42 Matea ČERINA 2004 BEN Rijeka 25.02.2017
Kugla / SP (2 kg) 13,49 Ana ŠARIĆ 1998 AGR Rijeka 05.02.2011

 

NAJBOLJI REZULTATI
 
2000 m hodanje / Race Walking 13:28,04 Zana REDŽEBAŠIĆ 2006 AGR Zagreb 09.02.2019
Četveroboj
Tetrathlon**
2.670 Jana KOŠČAK 2006 SV Zagreb 24.02.2019
8,91 - 5,06 - 10,59 - 1,58  
4 x 200 m 1:52,40 ULTRA, Zagreb
(P. Plepelić, L. Matko, S. Kovač, I. Jović)
Zagreb 09.02.2019

*čeka

** - 55m pr/H (0,762) - dalj-Z/LJ-zone - kugla/SP (2kg) - vis/HJ

verifikaciju / awaiting verification

Kadetkinje - Državni rekordi u dvorani

60 m 7,69 Matea ČERINA 2004  BEN Zagreb 26.01.2019
200 m 25,72 Matea ČERINA 2004 BEN Zagreb 20.02.2019
400 m 56,86 Kristina VILK 1991 MZ Budapest 05.03.2006
600 m 1:39,39 Dea PETROVIĆ 2005 ASK Zagreb 09.02.2019
800 m 2:14,83 Kristina VILK 1991 MZ Budapest 04.02.2006
1500 m 4:38,43 Marina MILKOVIĆ 1991 MZ Budapest 05.02.2006
3000 m 10:19,20 Marina MILKOVIĆ 1991 MZ Budapest 12.02.2006
60 m pr./H (0,762) 8,77 Lucija GRD 2004 DZ Zagreb 09.02.2019
Vis / HJ 1,70 Ana ŠIMIĆ 1990 ZAG Zagreb 14.02.2004
Dalj / LJ 5,72 Paola BOROVIĆ 1995 ZAD Zagreb 30.01.2010
Motka / PV 3,35 Ema CETUŠIĆ-JAKOPOVIĆ 1999 DZ Brežice 20.12.2014
Kugla / SP (3 kg) 14,16 Tadea LAŽETA 2000 ZAG Rijeka 21.02.2015
4 x 200 m 1:46,70 ASK, Split
(F. Blažević, L. Šoljak, N. Tomić, T. Krolo)
Zagreb 09.02.2019

NAJBOLJI REZULTATI

2000 m hodanje / Race Walking 11:23,92 Mia MAREK 2004 AGR Zagreb 09.02.2019
Petoboj
Pentathlon**
3.542 Klara KOŠČAK 2004 SV Zagreb 24.02.2019
8,81 - 1,58 - 9,65 - 5,40 - 1:47,88  

*čeka verifikaciju / awaiting verification

** - 60m pr/H (0,762/8m) - vis/HJ - kugla/SP (3kg) - dalj/LJ - 600m

Sponzori

Nike Z L A T N I    S P O N Z O R