Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2014.

    Kalendar natjecanja za 2014. [pdf] Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
      Kalendar 2011.
      Kalendar 2010.
Siječanj
Sr 01.01. Novogodišnja utrka - Varaždin 2014. Zagreb (MZ)
Su 11.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 11.01. Prvenstvo PGŽ u dvorani Rijeka (ASPGŽ)
Su 18.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - ml. kadeti-kinje Zagreb (MZ)
Su 25.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 25.01. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Veljača
Su 01.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - ml. juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 02.02. Kup europskih klupskih prvaka u krosu Albufeira (POR)
Su 08.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani u kružnim trčanjima - seniori-ke Beč (AUT)
Su 08.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - juniori-ke Zagreb (DZ)
Su 08.02. Dječja kvarnerska liga - 1. kolo Crikvenica (ASPGŽ)
Ne 09.02. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Split (ASK)
Su 15.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - seniori-ke Zagreb (DZ / AGR)
Su 15.02. Kvarnerska liga - 2. kolo - mlađi i stariji kadeti Rijeka (ASPGŽ)
Su 22.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Su 22.02. Otvoreno prvenstvo Dalmacije - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Ožujak
Su 01.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Su 01.03. Kvarnerska liga - 3. kolo-ekipni kros - mlađi i stariji kadeti Krk (ASPGŽ)
Ne 02.03. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - veterani-ke Zagreb
Pe-Ne 07.-09.03. Svjetsko prvenstvo u dvorani Sopot (POL)
Su 08.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu G. Stubica (RPGS)
Ne 09.03. DAL - I. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su 15.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanju na stazi - seniori-ke Split (ASK)
Su-Ne 15.-16.03. Europski zimski bacački kup Leiria (POR)
Ne 16.03. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Makarska (SVM)
Su 22.03. DAL - II. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su 22.03. Dječja kvarnerska liga - 2. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 23.03. Turopoljski polumaraton Velika Gorica (MVG)
Ne 23.03. Kvarnerska liga - 4. kolo - mlađi i stariji kadeti Rijeka (ASPGŽ)
Su 29.03. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Copenhagen (DEN)
Su 29.03. HALS - kros prvenstvo Karlovac (KK)
Ne 30.03. Osječki polumaraton Osijek (HS)
Travanj
Su 05.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Sinj (SINJ)
Ne 06.04. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Durres (ALB)
Ne 06.04. DAL - III. kolo - limači-ce Split (ASK)
Ne 06.04. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Sinj (SINJ)
Su 12.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Balchik (BUL)
Su 12.04. Uskrsni miting Split (ASK)
Su 12.04. HALS - I. kolo - mlađe kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su 12.04. Dječja kvarnerska liga - 3. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 13.04. Sinjski polumaraton Sinj (SINJ)
Ne 13.04. Kvarnerska liga - 5. kolo - mlađi i stariji kadeti Rijeka (ASPGŽ)
Ne 27.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu
Riječki polumaraton
Rijeka
Ne 27.04. Prvenstvo Balkana u maratonu Beograd (SRB)
Ne 27.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS)
Svibanj
Če 01.05. Polumaraton Križevci-Kalnik Križevci
Su 03.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 03.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 100 km Zagreb (SLJZ)
Su 03.05. Polumaraton "Sveti Duje" Split
Su 03.05. HALS - II. kolo - mlađe kategorije Varaždin (SV)
Ne 04.05. HALS - II. kolo - starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 04.05. Wings for Life-World Run Zadar
Sr 07.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije - kadeti-kinje Osijek (SO)
Sr 07.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije - kadeti-kinje Varaždin (MAKVŽ)
Sr 07.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije - kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 10.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije - kadeti-kinje Split (ASK)
Su 10.05. "Split 2014" - međunarodni atletski miting Split (ASK)
Su 10.05. Utrka "Dolinom Kardinala" Krašić
Su 10.05. HALS - III. kolo - mlađe kategorije Zagreb (MZ/DZ)
Ne 11.05. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (AGR/DZ)
Ne 11.05. HALS - III. kolo - starije kategorije Zagreb (MZ/DZ)
Ne 11.05. Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Makarska (SVM)
Ne 11.05. Kvarnerska liga - 6. kolo - mlađi i stariji kadeti Rijeka (ASPGŽ)
Če 15.05. Prvenstvo Balkana - mlađi juniori-ke Sliven (BUL)
Su-Ne 17.-18.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (ZAG)
Ne 18.05. Prvenstvo Dalmacije - ml.kad., kad., jun., sen. Makarska (SVM)
Sr 21.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale - kadeti-kinje Osijek (SO)
Su 24.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju Makarska (SVM)
Su 24.05. Dječja kvarnerska liga - 4. kolo Krk (ASPGŽ)
Su-Ne 24.-25.05. Kup Hrvatske - juniori-ke Split (ASK)
Su-Ne 24.-25.05. Kup europskih klupskih prvaka - seniori-ke *
Ne 25.05. Polumaraton "Mihanović" Tuhelj
Pe-Ne 30.05.-01.06. Europsko izborno natjecanje za Olimpijske igre mladih Baku (AZE)
Su 31.05. "Dinamo 2014" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Lipanj
Ne 01.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u maratonu
Plitvički maraton
Plitvice
Su 07.06. Europski kup na 10000 m Skopje (MKD)
Su 07.06. DAL - IV. kolo - limači-ce Dubrovnik (DU)
Su 07.06. Kvarnerska liga - 7. kolo - pojedinačno prvenstvo PGŽ Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 07.-08.06. Kup Hrvatske - seniore-ke
Ekipno prvenstvo Hrvatske - seniore-ke
Zagreb (MZ)
Pe 13.06. Karlovački cener (10 km) Karlovac
Su-Ne 14.-15.06. Prvenstvo Mediterana - mlađi seniori-ke Aubagne (FRA)
Su-Ne 14.-15.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske - mlađi juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 15.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Vatra Dornei (ROU)
Sr 18.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju - mlađi juniori-ke Smolyan (BUL)
Su-Ne 21.-22.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske - kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Zagreb (AGR/DZ)
Su-Ne 21.-22.06. Ekipno prvenstvo Europe - 2. liga Riga (LAT)
Su-Ne 28.-29.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske - juniori-ke Varaždin (SV)
Srpanj
Su 05.07. SLO-CRO-CZE-HUN - juniori-ke Slovenj Gradec (SLO)
Su 05.07. CRO-AUT-CZE-SLO - veterani-ke Zagreb
Su-Ne 05.-06.07. Europski kup u višebojima - 2. liga Ribeira Brava (POR)
Su-Ne 05.-06.07. Prvenstvo Balkana - juniori-ke Serres (GRE)
Ne 06.07. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske - veterani-ke Zagreb
Su 12.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Gap (FRA)
Su-Ne 12.-13.07. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske - seniori-ke Varaždin (NED)
Su 19.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju na duge staze NP Risnjak (SLJZ)
Ne 20.07. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Split (ASK)
Ut-Ne 22.-27.07. Svjetsko juniorsko prvenstvo Eugene (USA)
Su 26.07. Ekipno prvenstvo Hrvatske u planinskom trčanju Visočica
Su-Ne 26.-27.07. Prvenstvo Balkana - seniori-ke Pitesti (ROU)
Kolovoz
Ut-Ne 12.-17.08. Europsko atletsko prvenstvo Zürich (SUI)
Su-Če 16.-28.08. Olimpijske igre mladih Nanjing (CHN)
Su 30.08. HALS - IV. kolo - starije kategorije Čakovec (MČ)
Ne 31.08. HALS - Troboj - limači-ce Vrbovec (SVID)
Rujan
Ut 02.09. IAAF World Challenge Meeting Zagreb 2014 Zagreb (CRO)
Su 06.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije - kadeti-kinje Regije
Su 06.09. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Split (ASK)
Ne 07.09. HALS - IV. kolo - mlađe kategorije Čakovec (MČ)
Su 13.09. Kup Hrvatske - finale - kadeti-kinje Čakovec (MČ)
Su-Ne 13.-14.09. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske - mlađi seniori-ke Zagreb (MZ/ZAG)
Su-Ne 13.-14.09. Kup kontinenata Marrakech (MOR)
Ne 14.09. Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Casette di Massa (ITA)
Su 20.09. Kup europskih klupskih prvaka - juniori-ke *
Ne 21.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske - juniori-ke Zagreb (DZ)
Ne 21.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu
Varaždinski polumaraton
Varaždin (M95)
Su 27.09. SLO-CRO-CZE-HUN-SVK - kadeti-kinje Maribor (SLO)
Su 27.09. DAL - V. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Listopad
Su 04.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u cestovnom trčanju Vrlika (MSP)
Su 04.10. Kvarnerska liga - 8. kolo - mlađi i stariji kadeti Rijeka (ASPGŽ)
Su 04.10. HALS - V. kolo - mlađe kategorije Zagreb (MZ/DZ)
Ne 05.10. HALS - V. kolo - starije kategorije Zagreb (MZ/DZ)
Ne 05.10. Miting za ml.kadete, kadete, juniore, seniore Sinj (SINJ)
Su 11.10. HALS - pojedinačno prvenstvo - mlađe kategorije Varaždin (VŽ)
Su 11.10. Dječja kvarnerska liga - 5. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 12.10. HALS - pojedinačno prvenstvo - starije kategorije Varaždin (VŽ)
Ne 12.10. Ekipno prvenstvo Hrvatske u maratonu
Međunarodni zagrebački maraton
Zagreb (ZAS)
Ne 26.10. Pojedinačno prvenstvo PGŽ u krosu Crikvenica (ASPGŽ)
Studeni
Su 08.11. Prvenstvo Balkana u krosu Agri (TUR)
Su 15.11. Natjecanje u brzom hodanju "Ivan Starek" Zagreb (MAKZG)
Ne 16.11. Polumaraton "Ivan Starek" Zagreb (MAKZG)
Pe 21.11. Svjetsko prvenstvo na 100 km Doha (QAT)
Ne 23.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Kutina (MARKT)
Ne 30.11. Adria Advent - maraton i polumaraton Crikvenica
Prosinac
Ne 14.12. Europsko prvenstvo u krosu Samokov (BUL)
Su 20.12. Mađunarodni Božićni miting Hajduk 2014 Split (HAJ)

 

Posljednje vijesti

Određen konačni sastav reprezentacije za prvenstvo Balkana za Juniore i Juniorke

Lipanj 18, 2018

Određen konačni sastav reprezentacije za prvenstvo Balkana za Juniore i Juniorke

Zagreb (12.06.2018.) - Nakon objavljene preliminarne liste putnika na Prvenstvo Balkana za Juniore i Juniorke koje se održava u četvrtak i petak 21. i 22. lipnja u Istanbulu, te nakon potvrde (ili otk...

Više...
Pobjeda Andree Ivančević u Linzu

Lipanj 18, 2018

Pobjeda Andree Ivančević u Linzu

Zagreb (18.06.2018.) - Na jučerašnjem mitingu u Linzu nastupilo je nekoliko naših atletičara i atletičarki, a najbolje rezultate postigle su dvije naše preponašice Andrea Ivančević i Ivana Lončarek. A...

Više...
Sven Cepuš s 4 naslova najuspješniji pojedinac juniorskog PH

Lipanj 18, 2018

Sven Cepuš s 4 naslova najuspješniji pojedinac juniorskog PH

Split (18.06.2018.) - Drugog dana Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za juniore i juniorke u Splitu ispunjena je još jedna norma za Europsko mlađe juniorsko prvenstvo, a to je uspjelo Klari Andrijašević ...

Više...
Još tri istrčane norme, Stipe Žunić bacio kuglu do 21,36 m

Lipanj 17, 2018

Još tri istrčane norme, Stipe Žunić bacio kuglu do 21,36 m

Split (17.06.2018.) - Jučer je u Splitu, u organizaciji ASK-a, počelo Pojedinačno prvenstvo Hrvatske za juniore i juniorke. Bila je to još jedna prilika za ispuniti normu za predstojeća svjetska i eur...

Više...
Evidencija trenutno ispunjenih standarda 15.06.2018.

Lipanj 15, 2018

Evidencija trenutno ispunjenih standarda 15.06.2018.

Zagreb (15.06.2018.) - Temeljem dosad postignutih rezultata prilažemo evidenciju trenutno ispunjenih standarda za slijedeća međunarodna natjecanja:   Europsko prvenstvo za mlađe juniore-ke (U18), Gy...

Više...
Nastup na Otvorenom prvenstvu Izraela

Lipanj 14, 2018

Nastup na Otvorenom prvenstvu Izraela

Zagreb (14.06.2018.) - Nakon dugogodišnje uspješne suradnje između Hrvatskog atletskog saveza i Izraelskog atletskog saveza, Izraelski atletski savez poziva naše atletičare da sudjeluju na Izraelskom ...

Više...
Preliminarna rang lista za upis u sportska odjeljenja šk. god. 2018/2019

Lipanj 13, 2018

Preliminarna rang lista za upis u sportska odjeljenja šk. god. 2018/2019

Zagreb (13.06.2018.) - Temeljem kriterija Hrvatskog atletskog saveza te pravila Središnjeg državnog ureda za sport o upisima u sportska odjeljenja u školskoj godini 2018/2019, objavljujemo preliminarn...

Više...
Prijedlog sastava reprezentacije za Prvenstvo Balkana za juniore i juniorke

Lipanj 12, 2018

Prijedlog sastava reprezentacije za Prvenstvo Balkana za juniore i juniorke

Zagreb (12.06.2018.) - U četvrtak i petak 21. i 22. lipnja u Istanbulu će se održati Prvenstvo Balkana za juniore i juniorke. Izbornik Dragutin Palčić objavljuje preliminarni sastav reprezentacije koj...

Više...
Srebro Martina Markovića u disku i Sare Aščić u skoku u vis

Lipanj 10, 2018

Srebro Martina Markovića u disku i Sare Aščić u skoku u vis

Jesolo (10.06.2018.) - Drugi dan Prvenstva Mediterana za mlađe seniore i seniorke bio je za nas puno uspješniji od prvoga, a osvojene su i dvije medalje. Prvo je Martin Marković hicem od 56,90 m u zad...

Više...
Klara Andrijašević mlađe juniorska prvakinja Balkana na 1500 m

Lipanj 10, 2018

Klara Andrijašević mlađe juniorska prvakinja Balkana na 1500 m

Zagreb (10.06.2018.) - Jučer je u Istanbulu održano Prvenstvo Balkana za mlađe juniore i juniorke na kojem su naši predstavnici osvojili 3 medalje. Najuspješnija je bila Klara Andrijašević koja je u u...

Više...
Bez medalje prvog dana u Jesolu

Lipanj 09, 2018

Bez medalje prvog dana u Jesolu

Jesolo (09.06.2018.) - U talijanskom Jesolu počelo je danas Prvenstvo Mediterana za mlađe seniore i seniorke. A prvog dana nastupilo je četvero naših predstavnika. Od finalista danas je najbolji plasm...

Više...
Skok u dalj i skok s motkom na gradskom trgu u Vrbovcu

Lipanj 07, 2018

Skok u dalj i skok s motkom na gradskom trgu u Vrbovcu

Vrbovec (07.06.2018.) - Zanimljivo natjecanje u organizaciji AK Sveti Vid održano je danas u Vrbovcu na gradskom trgu i montažnom skakalištu. Mlađe juniorke su skakale motku, a seniori dalj. Kod mlađi...

Više...
Stipe Žunić deveti u Oslu

Lipanj 07, 2018

Stipe Žunić deveti u Oslu

Oslo (07.06.2018.) - Peti ovodišnji miting Dijamantne lige održan je danas u Oslo, a poznat je pod nazivom Bislett Games. Tomo je nastupio naš rekorder Stipe Žunić u bacanju kugle, ali je završio kao ...

Više...
Filip Mihaljević i Anamari Kožul zablistali u Zenici

Lipanj 06, 2018

Filip Mihaljević i Anamari Kožul zablistali u Zenici

Zagreb (06.06.2018.) - Na tradicionalnom atletskom mitingu u Zenici nastupili su i brojni naši atletičari i atletičarke. Posebno dobar nastup imali su Filip Mihaljević pobjednik u bacanju kugle s osob...

Više...
Pojedinačno PH za juniore i juniorke ostaje u predviđenom terminu

Lipanj 06, 2018

Pojedinačno PH za juniore i juniorke ostaje u predviđenom terminu

Zagreb (06.06.2018.) - Nakon očitovanja klubova oko moguće promjene termina održavanja Pojedinačnog prvenstva Hrvatske za juniore i juniorke, stavovi klubova, koji su se očitovali o prijedlogu, bili s...

Više...

Sponzori

Nike