Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2018.

    Kalendar natjecanja za 2018. [pdf] Kalendar 2017.
      Kalendar 2016.
      Kalendar 2015.
      Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Ne 01.01. 40. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Sr 10.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 20.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 27.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 28.01. Kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Veljača
Su 03.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Ne 04.02. Kvarnerska liga – 1. kolo dječje lige - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 10.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 10.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Sofia (BUL)
Ne 11.02. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 17.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Ne 18.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 24.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb (HAS/ZAS)
Ne 25.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ne 25.02. Kvarnerska liga – 2. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Sr 28.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ožujak
Če-Ne 01.-04.03. Svjetsko prvenstvo u dvorani Birmingham (GBR)
Su 03.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Su 03.03. Prvenstvo Hrvatske u kružnim trkama u dvorani, mlađe kategorije Zagreb (HAS/ZAS)
Su 03.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka
Ne 04.03. Holjevka - cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Po 05.03. Bacački miting ASK-a Split (ASK)
Su 10.03. Kvarnerska liga – 3. kolo - Ekipno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Su-Ne 10.-11.03. Europski bacački kup Leiria (POR)
Su-Ne 10.-11.03. Prvenstvo Balkana u dvorani, veterani-ke Beograd (SRB)
Ne 11.03. DAL - 1. miting Split (ASK)
Su 17.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Koprivnica (KC)
Ne 18.03. Prvenstvo Balkana u maratonu Limassol (CYP)
Ne 18.03. Zagrebački proljetni polumaraton Zagreb (MAKZG)
Po-Su 19.-24.03. Europsko prvenstvo u dvorani, veterani-ke Madrid (ESP)
Su 24.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Zadar (ASZ)
Su 24.03. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Valencia (ESP)
Su 24.03. Kvarnerska liga – 2. kolo dječje lige - pojedinačno prvenstvo u dvorani Rijeka (ASPGŽ)
Ne 25.03. DAL - 2. miting Zadar (ZAD)
Travanj
Su 07.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Ne 08.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 14.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Zrenjanin (SRB)
Su 14.04. Brdska utrka "Biser Slavonije" Jankovac (HS)
Ne 15.04. HALS – 1. kolo Čakovec (MČ)
Ne 15.04. DAL - 3. miting Makarska (SVM)
Su 21.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 21.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 21.04. Kvarnerska liga – 5. kolo Poreč (MAX)
Su 21.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS/SN)
Ne 22.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zadar (ZAD)
Su 22.04. HALS – 2. kolo Varaždin (MAKVŽ)
Ne 22.04. Brdska utrka Ivanec-Grebengrad Ivanec-Grebengrad (VVŽ)
Su 28.04. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Po 30.04. HALS – Jasenovačka milja Jasenovac (JAS)
Svibanj
Sr 02.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Sr 02.05. DAL - 4. miting Split (ASK)
Su 05.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 05.05. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Vrnjačka Banja (SRB)
Su 05.05. Kvarnerska liga – 3. kolo dječje lige Rijeka (ASPGŽ)
Su 05.05. Otvoreno prvenstvo Istre Poreč (MAX)
Su-Ne 05.-06.05. Svjetsko prvenstvo u hodanju Taicang (CHN)
Su 12.05. IAU Svjetsko prvenstvo u trailu Penyagolosa (ESP)
Su-Ne 12.-13.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (MZ)
Ne 13.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Zadar (ZAD)
Ne 13.05. Brdska utrka Boroša Zagreb (SLJZ)
Sr 16.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Split (ASK)
Su 19.05. Europski kup na 10000 m London (GBR)
Su-Ne 19.-20.05. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Sr 23.05. "Dinamo-Zrinjevac 2018" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su-Ne 26.-27.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (SV)
Su-Ne 26.-27.05. IAU Europsko prvenstvo u trčanju 24 sata Temišvar (ROU)
Sr 30.05. 4. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su 02.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Su 02.06. DAL - Prvenstvo Dalmacije - starije kategorije Makarska (SVM)
Su 02.06. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo - limači-ce Rijeka
Ne 03.06. Pojedinačno i ekipno PH u maratonu Plitvice (MARKA)
Ne 03.06. Plitvički maraton Plitvice (MARKA)
Ne 03.06. Atletski miting Savonski Brod (MSB/SO)
Če 07.06. Atletski miting Vrbovec (SVID)
Pe 08.06. Karlovački cener - cestovna utrka na 10 km Karlovac (MARKA)
Su 09.06. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 09.06. Atletski miting Osijek (SO)
Su 09.06. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su 09.06. HALS – 3. kolo Čakovec (MČ)
Su-Ne 09.-10.06. Prvenstvo Mediterana, mlađi seniori-ke Jesolo (ITA)
Ut-Ne 12.06.-01.07. Mediteranske igre Tarragona (ESP)
Pe-Su 15.-16.06. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Zadar
Su-Ne 16.-17.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Split (ASK)
Ne 17.06. HALS – 4. kolo Varaždin (SV)
Če-Pe 21.-22.06. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Istanbul (TUR)
Su-Ne 23.-24.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Varaždin (SV)
Ne 24.06. WMRA Svjetsko prvenstvo planinskom trčanju na duge staze Karpacz (POL)
Su 30.06. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Srpanj
Ne 01.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Skopje (MKD)
Če-Ne 05.-08.07. Europsko prvenstvo – mlađi juniori Györ (HUN)
Su 07.07. Atletski miting Osijek (SO)
Ne 08.07. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju na duge staze *
Ut-Ne 10.-15.07. Svjetsko prvenstvo – juniori Tampere (FIN)
Su-Ne 14.-15.07. Prvenstvo Balkana u štafetama Erzurum (TUR)
Su-Ne 21.-22.07. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Stara Zagora (BUL)
Su-Ne 28.-29.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Kolovoz
Ut-Ne 07.-12.08. Europsko prvenstvo Berlin (GER)
Su 11.08. Skakački miting ASK-a Split (ASK)
Su 11.08. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju Veliko Rujno (SAP)
Su 18.08. Skakački miting ASK-a Split (ASK)
Su 25.08. Šesteroboj CRO, AUT, CZE, SUI, HUN, SLO, veterani-ke Varaždin (CRO)
Su 25.08. DAL - 6. miting Zadar (ZAD)
Rujan
Su 01.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Po-Ut 03.-04.09. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2018 Zagreb (CRO)
Sr-Su 05.-15.09. Svjetsko prvenstvo, veterani-ke Malaga (ESP)
Su 08.09. IAU Svjetsko prvenstvo u trčanju na 100 km Sv. Martin na Muri (CRO)
Su 08.09. Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u trčanju na 100 km Sv. Martin na Muri
Su-Ne 08.-09.09. IAAF Kup kontinenata Ostrava (CZE)
Su-Ne 08.-09.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke *
Su-Ne 15.-16.09. Kup Hrvatske, seniori-ke *
Ne 16.09. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Sarajevo (BIH)
Pe-Ne 21.-23.09. Prvenstvo Balkana, veterani-ke Celje (SLO)
Su 22.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 22.09. 3. Baranjski maraton Tikveš (SO)
Ne 23.09. Međunarodni zadarski polumaraton Zadar (ASZ)
Su 29.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Mađarska (HUN)
Su 29.09. Kvarnerska liga – 6. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 30.09. Pojedinačno i ekipno PH u polumaratonu Požega (POŽ)
Ne 30.09. HALS – 5. kolo Čakovec (MČ)
Listopad
Po-Pe 01.-12.10. Olimpijske igre mladih (YOG) Buenos Aires (ARG)
Su 06.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 20 km i 50 km Prag (CZE)
Su 06.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Novigrad (OLUM)
Su 06.10. DAL - Prvenstvo Dalmacije u krosu Sv. Filip i Jakov (ROG)
Su 06.10. Kvarnerska liga – 4. kolo dječje lige Rijeka (ASPGŽ)
Su 06.10. Atletski miting Zadar (ASZ)
Su 06.10. HALS – 7. kolo Varaždin (MAKVŽ)
Su 13.10. Kvarnerska liga – 7. kolo - Pojedinačno prvenstvo u krosu Čavle (GROBN)
Ne 14.10. Zagrebački maraton Zagreb (ZAS)
Ne 14.10. HALS – 8. kolo Varaždin (SV)
Su 20.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Škabrnja (ASZŽ)
Su 20.10. Pojedinačno i ekipno PH u Trailu *
Studeni
Su 03.11. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju *
Ne 04.11. Prvenstvo Balkana u krosu Botosani (ROU)
Prosinac
Ne 09.12. Europsko prvenstvo u krosu Tilburg (NED)
Če 27.12. Memorijal Josip Gašparac - miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)

Pravo na pristup informacijama

Sve informacije koje posjeduje, raspolaže ili nadzire Hrvatski atletski savez kao tijelo javne vlasti dostupne su prema Zakonu o pravu na pristup informacijama zainteresiranim ovlaštenicima prava na informaciju. Korisnik prava na informaciju je svaka domaća ili strana fizička ili pravna osoba.

Pravo na pristup informaciji korisnik ostvaruje podnošenjem usmenog ili pisanog zahtjeva. Ako se zahtjev podnosi pisanim putem potrebno je ispuniti obrazac Zahtjev za pristup informacijama i uputiti ga službeniku za informiranje u Hrvatskom atletskom savezu. Odlukom Izvršnog odbora Hrvatskog atletskog saveza službenikom za informiranje imenovan je Ozren Čučković

Kontakt adresa:
Hrvatski atletski savez
Trg kralja Petra Svačića 17, 10000 Zagreb
Tel. 01 4610 117
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Radno vrijeme: od ponedjeljka do petka od 8:00 do 16:00 sati

Dokumenti:

Zakon o pravu na pristup informacijama - pročišćeni tekst

Zahtjev za pristup informacijama  (MS Word)
Zahtjev za ponovnu uporabu informacija  (MS Word)

Izvješće za 2017. godinu

 

 

Kalendar natjecanja HAS-a za 2017.

    Kalendar natjecanja za 2017. [pdf] Kalendar 2016.
    Kalendar natjecanja HUCIPT-a Kalendar 2015.
      Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Ne 01.01. 39. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Če 12.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 21.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 21.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani u kružnim trčanjima, seniori-ke Beč
Ne 22.01. Kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 28.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Veljača
Su 04.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 05.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ne 05.02. Kvarnerska liga – 1. kolo dječje KL - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 11.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Ne 12.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 18.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Rijeka (KR)
Ne 19.02. Kvarnerska liga – 2. kolo pojedinačno prvenstvo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 25.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Beograd (SRB)
Su 25.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 25.02. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 26.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ožujak
Pe-Ne 03.-05.03. Europsko prvenstvo u dvorani Beograd (SRB)
Su 04.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka
Su 04.03. Kvarnerska liga – 3. kolo - ekipno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Ne 05.03. Holjevka - cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Su 11.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Čakovec (MČ)
Su 11.03. DAL - 1. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su-Ne 11.-12.03. Europski bacački kup Gran Canaria (ESP)
Su 18.03. Kvarnerska liga – 2. kolo dječje KL - pojedinačno prv. - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 19.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Pula (IP)
Ne 19.03. Zagrebački proljetni polumaraton Zagreb (SVZG)
Ne 19.03. DAL - 1. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Makarska (DAL)
Su 25.03. DAL - 2. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Ne 26.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu Velika Gorica (MVG)
Ne 26.03. Svjetsko prvenstvo u krosu Kampala (UGA)
Travanj
Su 01.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Ne 02.04. HALS – prvenstvo u krosu Koprivnica (KC)
Ne 02.04. Supermaraton Zagreb-Čazma Čazma
Su 08.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Florina (GRE)
Su 08.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 08.04. HALS – 1. kolo – mlađe i starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 09.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS/SN)
Su 15.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (AGR)
Su 22.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Poreč (MAX)
Su-Ne 22.-23.04. Svjetsko prvenstvo u štafetama Nassau (BAH)
Ne 23.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u maratonu Rijeka (RIMAR)
Ne 23.04. Riječki Maraton Rijeka (RIMAR)
Če 27.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 29.04. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Ne 30.04. Dubrovački polumaraton Dubrovnik (DU)
Ne 30.04. HALS – Jasenovačka milja Jaenovac (JAS)
Svibanj
Sr 03.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Sr 03.05. DAL - 3. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su 06.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 06.05. Kvarnerska liga – 3. kolo dječje KL Rijeka (ASPGŽ)
Ne 07.05. HALS – 2. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 13.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Zadar (ZAD)
Su-Ne 13.-14.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (MZ)
Ne 14.05. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Priština (KOS)
Ne 14.05. Ekipno PH u planinskom trčanju Zagreb (SLJZ)
Sr 17.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Split (ASK)
Su-Ne 20.-21.05. Kup Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 21.05. Europski kup u hodanju Podebrady (CZE)
Su-Ne 27.-28.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (SV)
Sr 31.05. 3. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su 03.06. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 03.06. DAL - 3. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Su 03.06. Kvarnerska liga – 4. kolo dječje KL - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 04.06. "Dinamo-Zrinjevac 2017" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Ne 04.06. Plitvički maraton Plitvice (SVZG)
Pe 09.06. Karlovački cener (10 km) Karlovac (SVZG)
Su 10.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Teteven (BUL)
Su 10.06. Europski kup na 10000 m Minsk (BLR)
Su 10.06. DAL - 4. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su 10.06. Kvarnerska liga – 6. kolo - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 10.06. IAU Svjetsko prvenstvo u trailu Badia Prataglia (ITA)
Su-Ne 10.-11.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Ut 13.06. Atletski miting Osijek (SO)
Če 15.06. HALS – 3. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 17.06. 10. Polumaraton "Tri jezera" Fužine (KR)
Su-Ne 17.-18.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Varaždin (SV)
Ne 18.06. Pojedinačno PH u planinskom trčanju na duge staze Varaždin (VVŽ)
Su 24.06. Pojedinačno PH u planinskom trčanju Ivančica (IVIV)
Su-Ne 24.-25.06. Ekipno prvenstvo Europe - 2. liga Tel Aviv (ISR)
Su-Ne 24.-25.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Osijek (SO)
Srpanj
Su 01.07. Turnir 4 grada Zagreb (CRO)
Su-Ne 01.-02.07. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Pitesti (ROU)
Su-Ne 01.-02.07. Ekipno europsko prvenstvo u višebojima Monzon (ESP)
Su-Ne 01.-02.07. IAU Svjetsko prvenstvo u trčanju 24 sata Belfast (GBR)
Su-Ne 01.-02.07. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Čakovec (MČ/HAVU)
Sr 05.07. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Su 08.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Kamnik (SLO)
Su-Ne 08.-09.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Sr-Ne 12.-16.07. Svjetsko prvenstvo – mlađi juniori Nairobi (KEN)
Če-Ne 13.-16.07. Europsko prvenstvo – mlađi seniori Bydgoszcz (POL)
Su-Ne 15.-16.07. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Novi Pazar (SRB)
Če-Ne 20.-23.07. Europsko prvenstvo – juniori-ke Grosseto (ITA)
Po-Su 24.-29.07. Europski olimpijski festival mladih - EYOF Györ (HUN)
Ne 30.07. WMRA Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Premana (ITA)
Kolovoz
Pe-Ne 04.-13.08. Svjetsko prvenstvo London (GBR)
Ne 06.08. WMRA svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju na duge staze Premana (ITA)
Ne-Pe 23.-28.08. Univerzijada Taipei (TPE)
Su 26.08. DAL - 5. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Zadar (ZAD)
Po-Ut 28.-29.08. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2017 Zagreb (CRO)
Rujan
Pe 01.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Osijek (SO)
Su 02.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 02.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Split (ASK)
Ne 03.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Varaždin (MAKVŽ)
Su 09.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 100 km Sv. Martin na Muri (SLJZ)
Su-Ne 09.-10.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Ne 10.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje (neodržane discipline) Zagreb (AGR/HAS)
Su-Ne 16.-17.09. Kup Hrvatske, seniori-ke Zagreb (MZ)
Ne 17.09. Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Pe-Ne 22.-24.09. Prvenstvo Balkana, veterani-ke Stara Zagora (BUL)
Su 23.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Ne 24.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Rijeka (KR)
Su 30.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Varaždin (CRO)
Su 30.09. Prvenstvo Hrvatske u Trailu Rabac (ALBA)
Su 30.09. Lošinjski polumaraton Lošinj
Listopad
Ne 01.10. HALS – 6. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 07.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 20 km i 50 km Beč (AUT)
Su 07.10. DAL - 4. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Su 07.10. Kvarnerska liga – 7. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 08.10. Prvenstvo Balkana u maratonu Zagreb (CRO)
Ne 08.10. Ekipno prvenstvo Hrvatske u maratonu Zagreb (ZAS)
Ne 08.10. Zagrebački maraton Zagreb (CRO)
Ne 08.10. HALS – 7. kolo – mlađe i starije kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su 14.10. Kvarnerska liga – 5. kolo dječje KL Rijeka (ASPGŽ)
Ne 15.10. HALS – mlađe i starije kategorije - pojedinačno prvenstvo Varaždin (SV)
Ne 22.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Makarska (SVM)
Su 28.10. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (AGR)
Su 28.10. DAL - Pojedinačno prvenstvo Dalmacije u krosu Sv. Filip i Jakov (ROG)
Su 28.10. Kvarnerska liga – 8. kolo - pojedinačno prvenstvo u krosu Čavle (GROBN)
Studeni
Su 04.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Kutina (MK)
Ne 12.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu Zagreb (MAKZG)
Su 18.11. Prvenstvo Balkana u krosu Canakkale (TUR)
Prosinac
Ne 10.12. Europsko prvenstvo u krosu Šamorín (SVK)
Su 23.12. Međunarodni Božićni miting Hajduk 2017 Split (HAJ)
Su 23.12. Božićni dvoranski skakački miting - Memorial Željko Šobot Zagreb (DZ)
Sr 27.12. Miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)

Sponzori

Nike