Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2010.

  • Napisao/la Martina
  • Kategorija: Uncategorised
  • Hitovi: 7786



Siječanj

 

Su 30.01. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani - seniori-ke Zagreb (ZAS)


Veljača

Su 06.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - kadeti, ml.kadeti Zagreb (ZAG)
Ne 07.02. Kup europskih klupskih prvaka u krosu Bilbao (ESP)
Su 13.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - mlađi juniori-ke Zagreb (ZAG)
Ut 16.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - seniori-ke 200m, 400m, 800m i 1500m Beč
Su 20.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - juniori-ke Zagreb (DZ)

Ne

21.02.

Međunarodni dvoranski miting u skoku u vis "Slobodna Dalmacija"

Split (ASK)

Ne

21.02.

Kvarnerska liga - I. kolo

*

Su 27.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - seniori-ke Zagreb (HAS)



Ožujak

Su 06.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 07.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Sv. Petar u Šumi (IP)
Ne 07.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani - veterani-ke Zagreb
Pe-Ne 12.-14.03. Svjetsko prvenstvo u dvorani Doha (QAT)
Su-Ne 20.-21.03. Europski zimski bacački kup Arles (FRA)
Ne 21.03. Supermaraton Zagreb - Čazma 60 km Zagreb-Čazma
Ne 21.03. Turopoljski polumaraton Velika Gorica
Su 27.03. HALS - kros prvenstvo Koprivnica (PLK)
Su 27.03. DAL - I. kolo limači-ce Zadar (ZAD)
Ne 28.03. Svjetsko prvenstvo u krosu Bydgoszcz (POL)



Travanj

Su 10.04. HALS - I. kolo mlađe kategorije Varaždin (VŽ)
Su 10.04.  DAL - I. kolo - kadeti-nje, juniori-ke Makarska (SVM)
Ne 11.04. HALS - I. kolo starije kategorije Varaždin (VŽ)
Ne 11.04. Pojedinačno PH u polumaratonu
Sinjski polumaraton
Sinj (SINJ)
Su 17.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (ZAG)
Su 17.04. HALS - II. kolo mlađe kategorije Varaždin (VŽ)
Ne 18.04. HALS - II. kolo starije kategorije Varaždin (VŽ)
Su 18.04. DAL - II. kolo kadeti-nje, juniori-ke Split (ASK)

Ne

18.04.
Kvarnerska liga - II. kolo
*
Su 24.04. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (DZ)
Su 24.04. DAL - II. kolo limači-ce Split (ASK)
Ne 25.04. Kros Sportskih novosti Zagreb (HAS)
Pe 30.04. HALS - III. kolo starije kategorije Varaždin (VŽ)


Svibanj

Su 01.05. Ekipno PH u planinskom trčanju Kamešnica (OTOKD)
Ne 02.05.  HALS - III. kolo mlađe kategorije Varaždin (VŽ)
Su-Ne 08.-09.05. Pojedinačnio prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (VŽ)

Sr

12.05.

Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti - kval.

Regije

Su 15.05.  Pojedinačno prvenstvo Dalmacije za limači-ce Zadar (ZAD)
Ne 16.05.  Pojedinačno prvenstvo Dalmacije - kadeti-nje, juniori-ke   Split (ASK)

Ne

16.05.

Kvarnerska liga - III. kolo

*

Pe-Ne 21.-23.05. Europsko izborno natjecanje za Olimpijske igre mladih Moskva (RUS)
Su-Ne 22.-23.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Čakovec (NED)
Če 27.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti - finale Pula (IP)
Su 29.05. Međunarodni juniorski miting RIJEKA 2010 Rijeka (KAT)
Su 29.05. HALS - IV. kolo mlađe kategorije Čakovec (MČ)
Su-Ne 29.-30.05. Kup europskih klupskih prvaka (B), seniori-ke *
Ne 30.05. HALS - IV. kolo starije kategorije Čakovec (MČ)


Lipanj

 
Sr 02.06. Nestlé školska atletska liga - finale Zagreb
Su 05.06. Europski kup na 10000 m Marseille (FRA)
Ne 06.06. Pojedinačno PH u maratonu
Plitvički maraton
Plitvice
Su 05.-06.06. Kup Hrvatske - seniori-ke
Ekipno prvenstvo Hrvatske - seniori-ke
Rijeka (KAT)
Su 12.06. "Dinamo 2010"- međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su 12.06. HALS - troboj limači-ce Nova Gradiška (NG)
Ne 13.06. Cestovna utrka Sisak-Trebarjevo Sisak-Trebarjevo
Su-Ne 19.-20.06. Ekipno prvenstvo Europe - 2. liga Beograd (SRB)

Su-Ne

19.-20.06.

Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-nje, ml.kadeti-nje

Čakovec (MČ)

Po-Če 22.-23.06. Igre Alpe-Jadran Pordenone (ITA)
Sr 23.06. Varaždin 2010 - međunarodni atletski miting Varaždin (VŽ)
Su-Ne 26.-27.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Split (ASK)
Su-Ne 26.-27.06. Europski kup u višebojima - 2. liga Tel-Aviv (ISR)


Srpanj

Su-Ne 03.-04.07. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske,
mlađi seniori-ke
Zagreb (DZ)
Ne 04.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Sapareva Banya (BUL)
Sr 07.07. HUN-CRO-CZE-SLO, juniori-ke Veszprem (HUN)
Su-Ne 10.-11.07. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske,
seniori-ke
Rijeka (KAT)

Sr

14.07.

"Čakovec 2010" - međunarodni atletski miting

Čakovec (MČ) 

Ne

18.07.

Pojedinačno PH u planinskom trčanju

Visočica, Gospić

Ut-Ne 20.-25.07. Svjetsko prvenstvo za juniore-ke Moncton (CAN)
Ut-Ne 27.07.-01.08. Europsko atletsko prvenstvo Barcelona (ESP)


Kolovoz

Ut-Po 17.-23.08. Olimpijske igre mladih Singapore (SIN)

Su

28.08.

"Split 2010" - međunarodni atletski miting

Split (ASK)

Su 28.08. Kup Hrvatske, kadeti - kvalifikacije Regije
Su-Ne 28.-29.08. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Osijek (ZAK)


Rujan

Sr 01.09. IAAF World Challenge miting ZAGREB 2010 Zagreb (CRO)
Su-Ne 04.-05.09. IAAF / VTB Bank Kontinentalni kup Split (CRO)
Ne 05.09. Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Kamnik (SLO)
Su 11.09. "Miting prijateljstva" - susret juniorskih reprezentacija Sarajevo (BIH)
Su 11.09. Festival dječje atletike Zagreb (ZAG)
Ne 12.09. "Trofej Slavonije" - međunarodni atletski miting Osijek (SO)
Ut-Sr 14.-15.09. Kup Hrvatske, juniori-ke Čakovec (MČ)
Ut-Su 14.-18.09. Ultramaraton Zagreb-Vukovar Zagreb-Vukovar
Su 18.09. Kup europskih klupskih prvaka (A), juniorke
Kup europskih klupskih prvaka (B), juniori
Bydgoszcz (POL)
Rieti (ITA)
Su 18.09. Finale Kupa Hrvatske, kadeti Čakovec (NED)
Su 18.09. Polumaraton Virovitica-Barcs Virovitica-Barcs
Su-Ne 25.-26.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske juniori-ke Varaždin (VŽ)
Ut 28.09. "Savaria" kup Maribor (SLO) 


Listopad

Su 02.10. Utrka "Dolinom Kardinala" Krašić
Su 02.10. Slovenija-Mađarska-Hrvatska, kadeti-nje Maribor (SLO)
Su 02.10. DAL - III. kolo limači-ce Makarska (SVM) 
Pe 08.10.  DAL - IV. kolo - kadeti-nje, juniori-ke Split (ASK) 
Pe 08.10. HALS - V. kolo mlađe kategorije Varaždin (VŽ)
Su 09.10. HALS - V. kolo starije kategorije Varaždin (VŽ)

Ne

10.10.

Međunarodni zagrebački maraton
Ekipno PH u maratonu

Zagreb (ZAS)

Su 16.10. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Nanning (CHN)
Su 16.10. HALS - pojedinačno prvenstvo mlađe kategorije Varaždin (VŽ)
Ne 17.10. HALS - pojedinačno prvenstvo starije kategorije Varaždin (VŽ)



 

Studeni

Ne 14.11. Ekipno PH u polumaratonu
Polumaraton - Ivan Starek
Zagreb (VET)

Ne

14.11.

Kvarnerska liga - IV. kolo

*

Su 27.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Vrbovec (PZV)


Prosinac

Ne 12.12. Međunarodni Božićni miting "Hajduk 2010" Split (HAJ)
Ne 12.12. Europsko prvenstvo u krosu Albufeira (POR)

Sponzori

Nike