Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2020.

    Kalendar natjecanja za 2020. [pdf] Kalendar 2019.
      Kalendar 2018.
      Kalendar 2017.
      Kalendar 2016.
      Kalendar 2015.
      Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Su 18.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 19.01. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Sr 22.01. SLO-CRO-SRB dvorana, seniori-ke Novo Mesto (SLO)
Su 25.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Zagreb (MZ)
Ne 26.01. Prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics Zadar (ASZŽ)
Ne 26.01. Kvarnerska liga - 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Veljača
Su 01.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb (DZ)
Su 01.02. Kvarnerska liga – 2. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 02.02. Dječja kvarnerska liga - 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 02.02. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 08.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Zagreb (MZ)
Ne 09.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml.kadeti-kinje Zagreb (MZ)
Ne 09.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 15.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Zagreb (AGR)
Su 15.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Sr 19.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Su-Ne 22.-23.02. Prvenstvo Hrvatske u višebojima u dvorani Zagreb (ZAG)
Su 29.02. Kvarnerska liga - pojedinačno prvenstvo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 29.02. Zimski miting u bacanjima Osijek (SO)
Su 29.02. Dvoranski miting - Memorijal Josip Gašparac Osijek (SO)
Ožujak
Su 07.03. Kvarnerska liga - 3. kolo - ekipno kros prvenstvo Labin (ALB)
Su 07.03. Dječja kvarnerska liga - 2. kolo - ekipno kros prvenstvo Labin (ALB)
Su 07.03. Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u trčanju na 100 km Slavonski Brod (MAZSB)
Su-Ne 07.-08.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Pe-Ne 13.-15.03. Svjetsko dvoransko prvenstvo Nanjing (CHN)
Su 14.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu *
Su 14.03. Prvenstvo Balkana u hodanju Ivano-Frankivsk (UKR)
Ne 15.03. Dječja kvarnerska liga - 3. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 21.03. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 50 km Dudince (SVK)
Su-Ne 21.-22.03. Europski bacački kup Leiria (POR)
Ne 22.03. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Zagreb (CRO)
Ne 22.03. Pojedinačno i ekipno PH u polumaratonu Zagreb (MAKZG/MARKA)
Ne 22.03. ZAGREB21 powered by Heineken 0.0 - Zagrebački proljetni polumaraton Zagreb (MAKZG/MARKA)
Su 28.03. DAL - 1. kolo Zadar (ZAD)
Ne 28.03. Dječja kvarnerska liga - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 29.03. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Gdynia (POL)
Travanj
Su 04.04. DAL - 2. kolo Makarska (SVM)
Su 04.04. Kvarnerska liga - 4. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 04.04. HALS – 1. kolo *
Su 11.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (DZ)
Su 18.04. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju Zagreb (AGR)
Su 18.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 18.04. Proljetni kros Zadarske županije Sv. Filip i Jakov (ROG)
Su 18.04. HALS – 2. kolo *
Su 18.04. Kvarnerska liga - 5. kolo Poreč (MAX)
Ne 19.04. Pojedinačno i ekipno PH u maratonu Rijeka (KR/RIMAR)
Su 25.04. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Su 25.04. DAL - 3. kolo Makarska (SVM)
Svibanj
Su 02.05. HALS – Jasenovačka milja Jasenovac (JAS)
Su-Ne 02.-03.05. Svjetsko ekipno prvenstvo u hodanju Minsk (BLR)
Ne 03.05. Uskršnji miting Split (ASK)
Sr 06.05. "Rijeka 2020" - atletski miting Rijeka (KR)
Su 09.05. "Dinamo-Zrinjevac 2020" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su 09.05. DAL - 4. kolo Dubrovnik (DU)
Su 09.05. Dječja kvarnerska liga - 4. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 10.05. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Ne 10.05. HALS – 3. kolo *
Su 16.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 16.05. Atletski miting Slavonski Brod (MSB)
Su 16.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Knin (SVA)
Su 16.05. Kvarnerska liga - 6. kolo - Prvenstvo Istre Pula (ASI)
Su 16.05. Proljetno prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics Zadar (ASZŽ)
Ne 17.05. HALS – 4. kolo *
Po 18.05. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Poiana Brasov (ROU)
Sr 20.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje *
Su 23.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - starije kategorije Makarska (SVA)
Su 23.05. 6. Atletski miting veterana Zadar (KAVZ)
Su-Ne 23.-24.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima *
Po 25.05. Balkan Challenge 6 sati trčanja Timisoara (ROU)
Su-Ne 30.-31.05. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Lipanj
Sr 03.06. Skakački miting "Salix sub astra" Vrbovec (SVID)
Su 06.06. Europski kup na 10000 m London (GBR)
Su 06.06. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju Šibenik (ŠI)
Su 06.06. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 06.06. Dječja kvarnerska liga - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 06.-07.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Rijeka (KR)
Su-Ne 06.-07.06. Prvenstvo Mediterana, ml. seniori-ke La Nucia (ESP)
Pe 12.06. Heineken 0.0 Karlovački cener - WA Bronze Label Race Karlovac (MARKA)
Su 13.06. Kvarnerska liga - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 13.-14.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke *
Sr 17.06. Atletika pod zvijezdama - međunarodni noćni miting Varaždin (SV)
Su 20.06. Kros u tvrđavi Slavonski Brod (MAZSB)
Su-Ne 20.-21.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Varaždin (SV)
Su-Ne 20.-21.06. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Istanbul (TUR)
Sr-Če 24.-25.06. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Cluj-Napoca (ROU)
Su 27.06. Prvenstvo Balkan na 10 km Brčko (BIH)
Su 27.06. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su-Ne 27.-28.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Čakovec (MČ)
Srpanj
Su 04.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Cinfaes (POR)
Su 04.07. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Kraljevo (SRB)
Su 04.07. Atletski miting mladeži Zadar 2020 Zadar (ASZ)
Ut-Ne 07.-12.07. Svjetsko juniorsko prvenstvo Nairobi (KEN)
Su 11.07. Noćna 10ka i polumaraton Zagreb (FZŽ)
Ne 12.07. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju na duge staze Zagreb (SLJZ)
Ut-Sr 14.-15.07. Prvenstvo Balkana u štafetama Erzurum (TUR)
Če-Ne 16.-19.07. Europsko prvenstvo – mlađi juniori Rieti (ITA)
Sr 22.07. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Pe-Ne 31.07.-09.08. Olimpijske igre Tokyo (JPN)
Kolovoz
Su 01.08. Kros u šumi - Kup oluje Zadar (KAVZ/ASZŽ)
Sr-Ne 26.-30.08. Europsko atletsko prvenstvo Paris (FRA)
Su 29.08. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Ne 30.08. HALS – 5. kolo *
Rujan
Sr 02.09. Kvarnerska liga - 7. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 05.-06.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke Karlovac (KK)
Su 12.09. Kup Hrvatske, kadeti-kinje *
Po-Ut 14.-15.09. WA Continental Tour Meeting ZAGREB 2020 Zagreb (CRO)
Su-Ne 19.-20.09. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Ne 20.09. Prvenstvo Balkana u maratonu Kyustendil (BUL)
Su 26.09. CZE-CRO-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Češka
Su 26.09. Pojedinačno i ekipno PH u Trailu Rabac (ALBA)
Ne 27.09. Jesensko prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics Zadar (ASZŽ)
Ne 27.09. HALS – 6. kolo *
Listopad
Su 03.10. Dječja kvarnerska liga - 5. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 10.10. DAL - Otvoreno prvenstvo Dubrovnika Dubrovnik (DU)
Su 10.10. HALS – 7. kolo *
Ne 11.10. Zagrebački maraton Zagreb (ZAS)
Su 17.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Zaprešić (FZŽ)
Ne 18.10. HALS – 8. kolo *
Su 24.10. Atletski miting Makarska (SVM)
Su 24.10. Kvarnerska liga - 8. kolo - pojedinačno prenstvo u krosu Medulin (MED)
Studeni
Su 07.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu *
Su 07.11. Prvenstvo zadarske županije u krosu Sv. Filip i Jakov (ASZŽ)
Su 14.11. Prvenstvo Balkana u krosu Kragujevac (SRB)
Su 14.11. Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Haria-Lanzarote (ESP)
Su 14.11. DAL - Prvenstvo dalmacije u krosu Zadar (ASZ)
Ne 15.11. Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju na duge staze Haria-Lanzarote (ESP)
Prosinac
Ne 13.12. Europsko prvenstvo u krosu Dublin-Fingal (IRL)
Po 14.12. Atletski miting Makarska (SVM)
Ut 29.12. Miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)

Sponzori

Nike Z L A T N I    S P O N Z O R