Menu

Tablice svih vremena

Kalendar natjecanja HAS-a za 2018.

    Kalendar natjecanja za 2018. [pdf] Kalendar 2017.
      Kalendar 2016.
      Kalendar 2015.
      Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Ne 01.01. 40. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Sr 10.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 20.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 27.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 28.01. Kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Veljača
Su 03.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Ne 04.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ne 04.02. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Ne 04.02. Kvarnerska liga – 1. kolo dječje lige - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 10.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 10.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Sofia (BUL)
Su 17.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Su 17.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Zagreb ili Rijeka
Su 24.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb ili Rijeka
Su 24.02. Zimsko otvoreno prvenstvo Slavonije i Baranje u bacanjima Osijek (SO)
Ne 25.02. Pojedinačno i ekipno PH u polumaratonu *
Ne 25.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ne 25.02. Kvarnerska liga – 2. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ožujak
Če-Ne 01.-04.03. Svjetsko prvenstvo u dvorani Birmingham (GBR)
Su 03.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Su 03.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka
Ne 04.03. Holjevka - cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Su 10.03. Kvarnerska liga – 3. kolo - Ekipno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Su-Ne 10.-11.03. Europski bacački kup Leiria (POR)
Su-Ne 10.-11.03. Prvenstvo Balkana u dvorani, veterani-ke Beograd (SRB)
Ne 11.03. DAL - 1. miting Split (ASK)
Su 17.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Koprivnica (KC)
Ne 18.03. Prvenstvo Balkana u maratonu Limassol (CYP)
Po-Su 19.-24.03. Europsko prvenstvo u dvorani, veterani-ke Madrid (ESP)
Su 24.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Zadar (ASZ)
Su 24.03. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Valencia (ESP)
Su 24.03. DAL - 2. miting Makarska (SVM)
Su 24.03. Kvarnerska liga – 2. kolo dječje lige - pojedinačno prvenstvo u dvorani Rijeka
Travanj
Su 07.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Ne 08.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 14.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Pirot (SRB)
Su 14.04. DAL - 3. miting Zadar (ZAD)
Su 14.04. Brdska utrka "Biser Slavonije" Jankovac (HS)
Ne 15.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb
Su 21.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi *
Su 21.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 21.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 21.04. Kvarnerska liga – 5. kolo Poreč (MAX)
Su 28.04. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Ne 29.04. DAL - 4. miting Makarska (SVM)
Po 30.04. HALS – Jasenovačka milja Jasenovac (JAS)
Svibanj
Sr 02.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Su 05.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 05.05. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Vršac (SRB)
Su 05.05. Kvarnerska liga – 3. kolo dječje lige Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 05.-06.05. Svjetsko prvenstvo u hodanju Taicang (CHN)
Su 12.05. IAU Svjetsko prvenstvo u trailu Penyagolosa (ESP)
Su 12.05. Atletski miting Osijek (SO)
Su 12.05. DAL - 5. miting Split (ASK)
Su-Ne 12.-13.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (MZ)
Sr 16.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Split (ASK)
Su 19.05. Europski kup na 10000 m London (GBR)
Su 19.05. Bacački miting Osijek (SO)
Su 19.05. DAL - Prvenstvo Dlamacije - limači-ce Zadar (ZAD)
Su-Ne 19.-20.05. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Su-Ne 26.-27.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (SV)
Su-Ne 26.-27.05. IAU Europsko prvenstvo u trčanju 24 sata Temišvar (ROU)
Sr 30.05. 4. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su 02.06. "Dinamo-Zrinjevac 2018" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su 02.06. DAL - Prvenstvo Dlamacije - starije kategorije Makarska (SVM)
Su 02.06. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo - limači-ce Rijeka
Ne 03.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke *
Ne 03.06. Pojedinačno i ekipno PH u maratonu Plitvice (MARKA)
Ne 03.06. Plitvički maraton Plitvice (MGD)
Ne 03.06. Atletski miting Savonski Brod (MSB/SO)
Su 09.06. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 09.06. Atletski miting Osijek (SO)
Su 09.06. Kvarnerska liga – Pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 09.-10.06. Prvenstvo Mediterana, mlađi seniori-ke Jesolo (ITA)
Ut-Ne 12.06.-01.07. Mediteranske igre Tarragona (ESP)
Su-Ne 16.-17.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Split (ASK)
Su-Ne 16.-17.06. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Zadar
Su-Ne 23.-24.06. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Bursa (TUR)
Su-Ne 23.-24.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Varaždin (SV)
Ne 24.06. WMRA Svjetsko prvenstvo planinskom trčanju na duge staze Karpacz (POL)
Su 30.06. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Srpanj
Ne 01.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Skopje (MKD)
Če-Ne 05.-08.07. Europsko prvenstvo – mlađi juniori Györ (HUN)
Su 07.07. Atletski miting Osijek (SO)
Ne 08.07. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju na duge staze *
Ut-Ne 10.-15.07. Svjetsko prvenstvo – juniori Tampere (FIN)
Su-Ne 14.-15.07. Prvenstvo Balkana u štafetama Erzurum (TUR)
Su-Ne 21.-22.07. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Stara Zagora (BUL)
Su-Ne 28.-29.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Kolovoz
Ut-Ne 07.-12.08. Europsko prvenstvo Berlin (GER)
Su 11.08. Skakački miting ASK-a Split (ASK)
Ut 14.08. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju Veliko Rujno (SAP)
Su 18.08. Skakački miting ASK-a Split (ASK)
Su 25.08. Šesteroboj CRO, AUT, CZE, SUI, HUN, SLO, veterani-ke Varaždin (CRO)
Su 25.08. DAL - 6. miting Zadar (ZAD)
Rujan
Su 01.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Po-Ut 03.-04.09. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2018 Zagreb (CRO)
Sr-Su 05.-15.09. Svjetsko prvenstvo, veterani-ke Malaga (ESP)
Su 08.09. IAU Svjetsko prvenstvo u trčanju na 100 km Sv. Martin na Muri (CRO)
Su 08.09. Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u trčanju na 100 km Sv. Martin na Muri
Su-Ne 08.-09.09. IAAF Kup kontinenata Ostrava (CZE)
Su-Ne 08.-09.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke *
Su-Ne 15.-16.09. Kup Hrvatske, seniori-ke *
Ne 16.09. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Sarajevo (BIH)
Pe-Ne 21.-23.09. Prvenstvo Balkana, veterani-ke Celje (SLO)
Su 22.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 22.09. 3. Baranjski maraton Tikveš (SO)
Ne 23.09. Međunarodni zadarski polumaraton Zadar (ASZ)
Su 29.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Mađarska (HUN)
Su 29.09. Kvarnerska liga – 6. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Listopad
Po-Pe 01.-12.10. Olimpijske igre mladih (YOG) Buenos Aires (ARG)
Su 06.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 20 km i 50 km Prag (CZE)
Su 06.10. DAL - Prvenstvo Dalmacije u krosu *
Su 06.10. Kvarnerska liga – 4. kolo dječje lige Rijeka (ASPGŽ)
Su 06.10. Atletski miting Zadar (ASZ)
Su 13.10. Kvarnerska liga – 7. kolo - Pojedinačno prvenstvo u krosu Čavle (GROBN)
Ne 14.10. Zagrebački maraton Zagreb (ZAS)
Su 20.10. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Škabrnja (ASZŽ)
Su 20.10. Pojedinačno i ekipno PH u Trailu *
Su 27.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju *
Studeni
Su 03.11. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju *
Ne 04.11. Prvenstvo Balkana u krosu Botosani (ROU)
Prosinac
Ne 09.12. Europsko prvenstvo u krosu Tilburg (NED)
Če 27.12. Memorijal Josip Gašparac - miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)

Kalendar natjecanja HAS-a za 2017.

    Kalendar natjecanja za 2017. [pdf] Kalendar 2016.
    Kalendar natjecanja HUCIPT-a Kalendar 2015.
      Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Ne 01.01. 39. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Če 12.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 21.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 21.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani u kružnim trčanjima, seniori-ke Beč
Ne 22.01. Kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 28.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Veljača
Su 04.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 05.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ne 05.02. Kvarnerska liga – 1. kolo dječje KL - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 11.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Ne 12.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 18.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Rijeka (KR)
Ne 19.02. Kvarnerska liga – 2. kolo pojedinačno prvenstvo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 25.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Beograd (SRB)
Su 25.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 25.02. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 26.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ožujak
Pe-Ne 03.-05.03. Europsko prvenstvo u dvorani Beograd (SRB)
Su 04.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka
Su 04.03. Kvarnerska liga – 3. kolo - ekipno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Ne 05.03. Holjevka - cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Su 11.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Čakovec (MČ)
Su 11.03. DAL - 1. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su-Ne 11.-12.03. Europski bacački kup Gran Canaria (ESP)
Su 18.03. Kvarnerska liga – 2. kolo dječje KL - pojedinačno prv. - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 19.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Pula (IP)
Ne 19.03. Zagrebački proljetni polumaraton Zagreb (SVZG)
Ne 19.03. DAL - 1. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Makarska (DAL)
Su 25.03. DAL - 2. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Ne 26.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu Velika Gorica (MVG)
Ne 26.03. Svjetsko prvenstvo u krosu Kampala (UGA)
Travanj
Su 01.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Ne 02.04. HALS – prvenstvo u krosu Koprivnica (KC)
Ne 02.04. Supermaraton Zagreb-Čazma Čazma
Su 08.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Florina (GRE)
Su 08.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 08.04. HALS – 1. kolo – mlađe i starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 09.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS/SN)
Su 15.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (AGR)
Su 22.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Poreč (MAX)
Su-Ne 22.-23.04. Svjetsko prvenstvo u štafetama Nassau (BAH)
Ne 23.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u maratonu Rijeka (RIMAR)
Ne 23.04. Riječki Maraton Rijeka (RIMAR)
Če 27.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 29.04. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Ne 30.04. Dubrovački polumaraton Dubrovnik (DU)
Ne 30.04. HALS – Jasenovačka milja Jaenovac (JAS)
Svibanj
Sr 03.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Sr 03.05. DAL - 3. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su 06.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 06.05. Kvarnerska liga – 3. kolo dječje KL Rijeka (ASPGŽ)
Ne 07.05. HALS – 2. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 13.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Zadar (ZAD)
Su-Ne 13.-14.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (MZ)
Ne 14.05. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Priština (KOS)
Ne 14.05. Ekipno PH u planinskom trčanju Zagreb (SLJZ)
Sr 17.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Split (ASK)
Su-Ne 20.-21.05. Kup Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 21.05. Europski kup u hodanju Podebrady (CZE)
Su-Ne 27.-28.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (SV)
Sr 31.05. 3. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su 03.06. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 03.06. DAL - 3. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Su 03.06. Kvarnerska liga – 4. kolo dječje KL - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 04.06. "Dinamo-Zrinjevac 2017" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Ne 04.06. Plitvički maraton Plitvice (SVZG)
Pe 09.06. Karlovački cener (10 km) Karlovac (SVZG)
Su 10.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Teteven (BUL)
Su 10.06. Europski kup na 10000 m Minsk (BLR)
Su 10.06. DAL - 4. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su 10.06. Kvarnerska liga – 6. kolo - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 10.06. IAU Svjetsko prvenstvo u trailu Badia Prataglia (ITA)
Su-Ne 10.-11.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Ut 13.06. Atletski miting Osijek (SO)
Če 15.06. HALS – 3. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 17.06. 10. Polumaraton "Tri jezera" Fužine (KR)
Su-Ne 17.-18.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Varaždin (SV)
Ne 18.06. Pojedinačno PH u planinskom trčanju na duge staze Varaždin (VVŽ)
Su 24.06. Pojedinačno PH u planinskom trčanju Ivančica (IVIV)
Su-Ne 24.-25.06. Ekipno prvenstvo Europe - 2. liga Tel Aviv (ISR)
Su-Ne 24.-25.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Osijek (SO)
Srpanj
Su 01.07. Turnir 4 grada Zagreb (CRO)
Su-Ne 01.-02.07. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Pitesti (ROU)
Su-Ne 01.-02.07. Ekipno europsko prvenstvo u višebojima Monzon (ESP)
Su-Ne 01.-02.07. IAU Svjetsko prvenstvo u trčanju 24 sata Belfast (GBR)
Su-Ne 01.-02.07. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Čakovec (MČ/HAVU)
Sr 05.07. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Su 08.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Kamnik (SLO)
Su-Ne 08.-09.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Sr-Ne 12.-16.07. Svjetsko prvenstvo – mlađi juniori Nairobi (KEN)
Če-Ne 13.-16.07. Europsko prvenstvo – mlađi seniori Bydgoszcz (POL)
Su-Ne 15.-16.07. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Novi Pazar (SRB)
Če-Ne 20.-23.07. Europsko prvenstvo – juniori-ke Grosseto (ITA)
Po-Su 24.-29.07. Europski olimpijski festival mladih - EYOF Györ (HUN)
Ne 30.07. WMRA Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Premana (ITA)
Kolovoz
Pe-Ne 04.-13.08. Svjetsko prvenstvo London (GBR)
Ne 06.08. WMRA svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju na duge staze Premana (ITA)
Ne-Pe 23.-28.08. Univerzijada Taipei (TPE)
Su 26.08. DAL - 5. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Zadar (ZAD)
Po-Ut 28.-29.08. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2017 Zagreb (CRO)
Rujan
Pe 01.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Osijek (SO)
Su 02.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 02.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Split (ASK)
Ne 03.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Varaždin (MAKVŽ)
Su 09.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 100 km Sv. Martin na Muri (SLJZ)
Su-Ne 09.-10.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Ne 10.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje (neodržane discipline) Zagreb (AGR/HAS)
Su-Ne 16.-17.09. Kup Hrvatske, seniori-ke Zagreb (MZ)
Ne 17.09. Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Pe-Ne 22.-24.09. Prvenstvo Balkana, veterani-ke Stara Zagora (BUL)
Su 23.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Ne 24.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Rijeka (KR)
Su 30.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Varaždin (CRO)
Su 30.09. Prvenstvo Hrvatske u Trailu Rabac (ALBA)
Su 30.09. Lošinjski polumaraton Lošinj
Listopad
Ne 01.10. HALS – 6. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 07.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 20 km i 50 km Beč (AUT)
Su 07.10. DAL - 4. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Su 07.10. Kvarnerska liga – 7. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 08.10. Prvenstvo Balkana u maratonu Zagreb (CRO)
Ne 08.10. Ekipno prvenstvo Hrvatske u maratonu Zagreb (ZAS)
Ne 08.10. Zagrebački maraton Zagreb (CRO)
Ne 08.10. HALS – 7. kolo – mlađe i starije kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su 14.10. Kvarnerska liga – 5. kolo dječje KL Rijeka (ASPGŽ)
Ne 15.10. HALS – mlađe i starije kategorije - pojedinačno prvenstvo Varaždin (SV)
Ne 22.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Makarska (SVM)
Su 28.10. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (AGR)
Su 28.10. DAL - Pojedinačno prvenstvo Dalmacije u krosu Sv. Filip i Jakov (ROG)
Su 28.10. Kvarnerska liga – 8. kolo - pojedinačno prvenstvo u krosu Čavle (GROBN)
Studeni
Su 04.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Kutina (MK)
Ne 12.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu Zagreb (MAKZG)
Su 18.11. Prvenstvo Balkana u krosu Canakkale (TUR)
Prosinac
Ne 10.12. Europsko prvenstvo u krosu Šamorín (SVK)
Su 23.12. Međunarodni Božićni miting Hajduk 2017 Split (HAJ)
Su 23.12. Božićni dvoranski skakački miting - Memorial Željko Šobot Zagreb (DZ)
Sr 27.12. Miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)

Sponzori

Nike