Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2017.

    Kalendar natjecanja za 2017. [pdf] Kalendar 2016.
    Kalendar natjecanja HUCIPT-a Kalendar 2015.
      Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Ne 01.01. 39. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)
Če 12.01. Prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 21.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Rijeka (KR)
Su 21.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani u kružnim trčanjima, seniori-ke Beč
Ne 22.01. Kvarnerska liga – 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 28.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Rijeka (KR)
Veljača
Su 04.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Rijeka (KR)
Ne 05.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Ne 05.02. Kvarnerska liga – 1. kolo dječje KL - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 11.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Ne 12.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 18.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Rijeka (KR)
Ne 19.02. Kvarnerska liga – 2. kolo pojedinačno prvenstvo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 25.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Beograd (SRB)
Su 25.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 25.02. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 26.02. Splitski polumaraton Split (MSP)
Ožujak
Pe-Ne 03.-05.03. Europsko prvenstvo u dvorani Beograd (SRB)
Su 04.03. Otvoreno prvenstvo Hrvatske u dvorani, veterani-ke Rijeka
Su 04.03. Kvarnerska liga – 3. kolo - ekipno prvenstvo u krosu Labin (ALB)
Ne 05.03. Holjevka - cestovna utrka 10 km Zagreb (ZAS)
Su 11.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Čakovec (MČ)
Su 11.03. DAL - 1. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su-Ne 11.-12.03. Europski bacački kup Gran Canaria (ESP)
Su 18.03. Kvarnerska liga – 2. kolo dječje KL - pojedinačno prv. - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 19.03. Zimsko prvenstvo Hrvatske u trčanjima na stazi Pula (IP)
Ne 19.03. Zagrebački proljetni polumaraton Zagreb (SVZG)
Ne 19.03. DAL - 1. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Makarska (DAL)
Su 25.03. DAL - 2. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Ne 26.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu Velika Gorica (MVG)
Ne 26.03. Svjetsko prvenstvo u krosu Kampala (UGA)
Travanj
Su 01.04. Osječki Ferivi polumaraton Osijek (HS)
Ne 02.04. HALS – prvenstvo u krosu Koprivnica (KC)
Ne 02.04. Supermaraton Zagreb-Čazma Čazma
Su 08.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Florina (GRE)
Su 08.04. Uskršnji miting Split (ASK)
Su 08.04. HALS – 1. kolo – mlađe i starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 09.04. Kros "Sportskih novosti" Zagreb (HAS/SN)
Su 15.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi Zagreb (AGR)
Su 22.04. Kvarnerska liga – 4. kolo Poreč (MAX)
Su-Ne 22.-23.04. Svjetsko prvenstvo u štafetama Nassau (BAH)
Ne 23.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u maratonu Rijeka (RIMAR)
Ne 23.04. Riječki Maraton Rijeka (RIMAR)
Če 27.04. Miting otvorenja sezone Osijek (SO)
Su 29.04. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Ne 30.04. Dubrovački polumaraton Dubrovnik (DU)
Ne 30.04. HALS – Jasenovačka milja Jaenovac (JAS)
Svibanj
Sr 03.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Regije
Sr 03.05. DAL - 3. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su 06.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Su 06.05. Kvarnerska liga – 3. kolo dječje KL Rijeka (ASPGŽ)
Ne 07.05. HALS – 2. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 13.05. DAL - Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Zadar (ZAD)
Su-Ne 13.-14.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Zagreb (MZ)
Ne 14.05. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Priština (KOS)
Ne 14.05. Ekipno PH u planinskom trčanju Zagreb (SLJZ)
Sr 17.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske - finale, kadeti-kinje Split (ASK)
Su-Ne 20.-21.05. Kup Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 21.05. Europski kup u hodanju Podebrady (CZE)
Su-Ne 27.-28.05. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Varaždin (SV)
Sr 31.05. 3. međunarodni noćni miting – Atletika pod zvijezdama Varaždin (SV)
Lipanj
Su 03.06. Prvenstvo Balkana, mlađi juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 03.06. DAL - 3. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Su 03.06. Kvarnerska liga – 4. kolo dječje KL - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 04.06. "Dinamo-Zrinjevac 2017" - međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Ne 04.06. Plitvički maraton Plitvice (SVZG)
Pe 09.06. Karlovački cener (10 km) Karlovac (SVZG)
Su 10.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Teteven (BUL)
Su 10.06. Europski kup na 10000 m Minsk (BLR)
Su 10.06. DAL - 4. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Split (ASK)
Su 10.06. Kvarnerska liga – 6. kolo - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su-Ne 10.-11.06. Ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Ut 13.06. Atletski miting Osijek (SO)
Če 15.06. HALS – 3. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 17.06. 10. Polumaraton "Tri jezera" Fužine (KR)
Su-Ne 17.-18.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Varaždin (SV)
Ne 18.06. Pojedinačno PH u planinskom trčanju na duge staze Varaždin (VVŽ)
Su 24.06. Pojedinačno PH u planinskom trčanju Ivančica (IVIV)
Su-Ne 24.-25.06. Ekipno prvenstvo Europe - 2. liga Tel Aviv (ISR)
Su-Ne 24.-25.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Osijek (SO)
Srpanj
Su 01.07. Turnir 4 grada Zagreb (CRO)
Su-Ne 01.-02.07. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Pitesti (ROU)
Su-Ne 01.-02.07. Ekipno europsko prvenstvo u višebojima Monzon (ESP)
Su-Ne 01.-02.07. IAU Svjetsko prvenstvo u trčanju 24 sata Belfast (GBR)
Su-Ne 01.-02.07. Otvoreno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Čakovec (MČ/HAVU)
Sr 05.07. Otvoreno prvenstvo Zagreba Zagreb (ZAS)
Su 08.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Kamnik (SLO)
Su-Ne 08.-09.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Sr-Ne 12.-16.07. Svjetsko prvenstvo – mlađi juniori Nairobi (KEN)
Če-Ne 13.-16.07. Europsko prvenstvo – mlađi seniori Bydgoszcz (POL)
Su-Ne 15.-16.07. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Novi Pazar (SRB)
Če-Ne 20.-23.07. Europsko prvenstvo – juniori-ke Grosseto (ITA)
Po-Su 24.-29.07. Europski olimpijski festival mladih - EYOF Györ (HUN)
Ne 30.07. WMRA Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Premana (ITA)
Kolovoz
Pe-Ne 04.-13.08. Svjetsko prvenstvo London (GBR)
Ne 06.08. WMRA svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju na duge staze Premana (ITA)
Ne-Pe 23.-28.08. Univerzijada Taipei (TPE)
Su 26.08. DAL - 5. miting - ml.kad., kad., jun., sen. Zadar (ZAD)
Po-Ut 28.-29.08. IAAF World Challenge Meeting ZAGREB 2017 Zagreb (CRO)
Rujan
Pe 01.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Osijek (SO)
Su 02.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Su 02.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Split (ASK)
Ne 03.09. Kup Hrvatske - kvalifikacije, kadeti-kinje Varaždin (MAKVŽ)
Su 09.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 100 km Sv. Martin na Muri (SLJZ)
Su-Ne 09.-10.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke Zagreb (AGR/HAS)
Ne 10.09. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje (neodržane discipline) Zagreb (AGR/HAS)
Su-Ne 16.-17.09. Kup Hrvatske, seniori-ke Zagreb (MZ)
Ne 17.09. Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Pe-Ne 22.-24.09. Prvenstvo Balkana, veterani-ke Stara Zagora (BUL)
Su 23.09. Kup Hrvatske - finale, kadeti-kinje Rijeka (KR)
Ne 24.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Rijeka (KR)
Su 30.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-kinje Varaždin (CRO)
Su 30.09. Prvenstvo Hrvatske u Trailu Rabac (ALBA)
Su 30.09. Lošinjski polumaraton Lošinj
Listopad
Ne 01.10. HALS – 6. kolo – mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 07.10. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju na 20 km i 50 km Beč (AUT)
Su 07.10. DAL - 4. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Su 07.10. Kvarnerska liga – 7. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Ne 08.10. Prvenstvo Balkana u maratonu Zagreb (CRO)
Ne 08.10. Ekipno prvenstvo Hrvatske u maratonu Zagreb (ZAS)
Ne 08.10. Zagrebački maraton Zagreb (CRO)
Ne 08.10. HALS – 7. kolo – mlađe i starije kategorije Varaždin (MAKVŽ)
Su 14.10. Kvarnerska liga – 5. kolo dječje KL Rijeka (ASPGŽ)
Ne 15.10. HALS – mlađe i starije kategorije - pojedinačno prvenstvo Varaždin (SV)
Ne 22.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Makarska (SVM)
Su 28.10. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Zagreb (AGR)
Su 28.10. DAL - Prvenstvo Dalmacije u krosu Sv. Filip i Jakov (ROG)
Su 28.10. Kvarnerska liga – 8. kolo - pojedinačno prvenstvo u krosu Čavle (GROBN)
Studeni
Su 04.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Kutina (MK)
Ne 12.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u polumaratonu Zagreb (MAKZG)
Su 18.11. Prvenstvo Balkana u krosu Canakkale (TUR)
Prosinac
Ne 10.12. Europsko prvenstvo u krosu Šamorin (SVK)
Ne 17.12. Međunarodni Božićni miting Hajduk 2017 Split (HAJ)
Če 28.12. Miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)
Ne 31.12. 40. Novogodišnja ponoćna utrka Varaždina Varaždin (SV)

Sponzori

Nike