Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2012.

  • Napisao/la Martina
  • Kategorija: Uncategorised
  • Hitovi: 97780

 

    Kalendar natjecanja za 2012. [pdf]  Kalendar 2011.
       Kalendar 2010.
Siječanj
Su 07.01. Zimsko prvenstvo Hrvatske na kružnoj stazi - seniori-ke Rijeka (KAT)
Su 07.01. Kvarnerska liga - 2. kolo Rijeka (KAT)
Su 14.01. Kvarnerska liga - 3. kolo Rijeka (KAT)
Su 21.01. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani - seniori-ke Zagreb (ZAS)
Su-Ne 21.-22.01. Otvoreno prvenstvo Slavonije i Baranje u dvorani Osijek (SO)
Su 28.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - mlađi kadeti-kinje Zagreb (AGR)
Su 28.01. Otvoreno prvenstvo Rijeke u dvorani Rijeka (KAT)
Veljača
Su 04.02. Prvenstvo Hrvatskedvorani - mlađi juniori-ke Zagreb (AGR)
Su 04.02. Kup europskih klupskih prvakakrosu *
Su 11.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - seniori-ke - 400,800,1500,3000 m Beč (AUT)
Su 18.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Su 18.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - juniori-ke Zagreb (MZ)
Su 25.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - seniori-ke Rijaka (KAT)
Su 25.02. Prvenstvo Hrvatskedvorani - kadeti-kinje  Zagreb (DZ)
Ožujak
Su 03.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Ne 04.03. Ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Vinkovci (CV)
Pe-Ne 09.-11.03. Svjetsko prvenstvodvorani Istanbul (TUR)
Su 10.03. Prvenstvo Hrvatske u dvorani - veterani-ke Rijeka (KAT)
Su 10.03. DAL - I. kolo - starije kategorije Split (ASK)
Su-Ne 17.-18.03. Europski zimski bacački kup Bar (MNE)
Ne 18.03. Turopoljska utrka Velika Gorica
Ne 18.03. DAL - I. kolo - limači-ce Zadar (ZAD)
Su 24.03. DAL - II. kolo - limači-ce Makarska (SVM)
Ne 25.03. Osječki polumaraton Osijek (HS)
Su 31.03. Prvenstvo Balkana u krosu Kocaeli-Darica (TUR)
Su 31.03. Kvarnerska liga - V. kolo Rijeka (KAT)
Travanj
Ne 01.04. Ekipno PH u polumaratonu / Sinjski polumaraton Sinj (SINJ) 
Ne 01.04. Super maraton Zagreb - Čazma Zagreb-Čazma
Su 07.04. Prvenstvo Balkana u hodanju Bukurešt (ROU)
Su 14.04. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske na 10000 m i hodanju na stazi  Zagreb (AGR)
Ne 15.04. HALS - kros prvenstvo Koprivnica (PLK)
Su 21.04. DAL - II. kolo - starije kategorije Split (ASK)
Ne 22.04. Prvenstvo Balkana u maratonu Beograd (SRB)
Ne 22.04. Kros Sportskih novosti Zagreb (HAS)
Ne 22.04. Riječki polumaraton Rijeka
Su 28.04. HALS - I. kolo - mlađe kategorije Varaždin (SV)
Ne 29.04. HALS - I. kolo - starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 29.04. Ekipno PH u planinskom trčanju Kamešnica (OTOKD)
Svibanj
Su 05.05. Prvenstvo Hrvatske u cestovnom hodanju Krašić (DZ)
Su 05.05. Utrka "Dolinom Kardinala" Krašić 
Su 05.05. HALS - II. kolo - mlađe kategorije Čakovec (MČ)
Ne 06.05. HALS - II. kolo - starije kategorije Čakovec (MČ)
Ne 06.05. Međunarodni atletski miting AK Agram Zagreb (AGR)
Ne 06.05. Splitski polumaraton Split
Ne 06.05. DAL - III. kolo - starije kategorije Split (ASK)
Sr 09.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti - kval. Osijek (SO)
Sr 09.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti - kval. Varaždin (SV)
Sr 09.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti - kval. Rijeka (KAT)
Sr 09.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti - kval. Split (ASK)
Su 12.05. "Split 2012" - međunarodni atletski miting Split (ASK)
Su-Ne 12.-13.05. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Varaždin (SV, HAS)
Su-Ne 19.-20.05. Kup Hrvatske, juniori-ke Split (ASK)
Sr 23.05. Ekipno prvenstvo Hrvatske kadeti - finale Pula (IP)
Su 26.05. "Rijeka 2012" - međunarodni atletski miting Rijeka (KAT)
Su 26.05. Pojedinačno PH u planinskom trčanju Makarska (SVM)
Su 26.05. Prvenstvo Dalmacije - limači-ce Zadar (ZAD)
Su-Ne 26.-27.05. Kup europskih klupskih prvaka, seniori-ke *
Ne 27.05. Prvenstvo Dalmacije - starije kategorije Makarska (SVM)
Ne 27.05. Polumaraton "Mihanović" Tuhelj
Lipanj
Su 02.06. Pojedinačno PH u maratonu
Plitvički maraton
Plitvice
Su 02.06. DAL - III. kolo - limači-ce Split (ASK)
Su 02.06. HALS - III. kolo - mlađe kategorije Zagreb (DZ, MZ)
Ne 03.06. Europski kup na 10000 m Bilbao (ESP)
Ne 03.06. HALS - III. kolo - starije kategorije Zagreb (DZ, MZ)
Ut 05.06. "Dinamo 2012"- međunarodni atletski miting Zagreb (DZ)
Su 09.06. SLO-CRO-CZE-HUN, juniori-ke Slovenj Gradec (SLO)
Su 09.06. HALS -troboj - limači-ce Nova Gradiška (NG)
Ut 12.06. Sisak-Trebarjevo, cestovna utrka Sisak-Trebarjevo
Su-Ne 16.-17.06. Kup Hrvatske - seniori-ke
Ekipno prvenstvo Hrvatske - seniori-ke
Varaždin (SV)
Sr 20.06. DAL - IV. kolo - starije kategorije Split (ASK)
Su 23.06. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Skopje (MKD)
Su-Ne 23.-24.06. Prvenstvo Balkana za juniore Eskisehir (TUR)
Su-Ne 23.-24.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (MZ)
Ut-Sr 26.-27.06. Igre Alpe-Jadran Hartberg (AUT)
Sr-Ne 27.06.-01.07. Europsko prvenstvo Helsinki (FIN)
Pe 29.06. Turnir pet gradova Ljubljana (SLO)
Su-Ne 30.06.-01.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke Čakovec (MČ)
Srpanj
Su 07.07. Europsko prvenstvo u planinskom trčanju Denizli-Pamukkale (TUR)
Su-Ne 07.-08.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-nje, ml.kadeti-nje Rijeka (KAT)
Ut-Ne 10.-15.07. Svjetsko prvenstvo za juniore Barcelona (ESP)
Su-Ne 14.07. Prvenstvo Balkana za mlađe juniore Beograd (SRB)
Su 14.07. Varaždin 2012 - međunarodni atletski miting Varaždin (SV)
Su-Ne 14.-15.07. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske, veterani-ke Čakovec (MČ)
Su 21.07. Visočica 2012 - međunarodni planinska utrka Visočica
Su-Ne 21.-22.07. Prvenstvo Balkana za seniore Eskisehir (TUR)
Su-Ne 21.-22.07. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Rijeka (HAS, KAT)
Kolovoz
Pe-Ne 03.-12.08. Olimpijske igre (atletika) London (GBR)
Rujan
Su 01.09. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Kavarna (BUL)
Su 01.09. Kup Hrvatske, kadeti - kvalifikacije Regije
Ne 02.09. Svjetsko prvenstvo u planinskom trčanju Ponte di Legno (ITA)
Ut 04.09. IAAF World Challenge miting ZAGREB 2012 Zagreb (CRO)
Su-Ne 08.-09.09. Otvoreno pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi seniori-ke Zagreb (DZ/AGR)
Ne 09.09. Žumberačka utrka Sošice (ŽUM)
Če 13.09. Savaria cup 2012 Mürzzuschlag (AUT)
Su 15.09. Kup europskih klupskih prvaka, juniori-ke *
Ne 16.09. Finale Kupa Hrvatske, kadeti Čakovec (NED)
Ut-Su 18.-22.09. Ultramaraton Zagreb-Vukovar Zagreb-Vukovar
Pe 21.09. "Miting prijateljstva" - međunarodni juniorski miting Sarajevo (BIH)
Su 22.09. Polumaraton Virovitica-Barcs Virovitica-Barcs
Ne 23.09. Ekipno prvenstvo Hrvatske juniori-ke Osijek (SO)
Ne 23.09. Varaždinski polumaraton Varaždin (M95)
Su 29.09. CRO-CZE-HUN-SLO-SVK, kadeti-nje Rijeka (CRO)
Ne 30.09. HALS - IV. kolo - mlađe i starije kategorije Čakovec (MČ)
Listopad
Su 06.10. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Kavarna (BUL)
Su 06.10. HALS - V. kolo - mlađe kategorije Varaždin (SV)
Ne 07.10. HALS - V. kolo - starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 07.10. DAL - IV. kolo - limači-ce Makarska (SVM)

Ne

07.10. Ekipno PH u maratonu
Zagrebački maraton
Zagreb (ZAS)
Su 13.10. HALS - pojedinačno prvenstvo - starije kategorije Varaždin (SV)
Ne 14.10. HALS - pojedinačno prvenstvo - mlađe kategorije Varaždin (SV)
Ne 14.10. Otok - cestovna utrka Otok
Studeni
Su 10.11. DAL - V. kolo - limači-ce Split (HAJ)
Su 10.11. Kvarnerska liga - 7. kolo (dvorana) Rijeka (KAT)
Ne 11.11. Pojedinačno PH u polumaratonu
Polumaraton - Ivan Starek
Zagreb (VET)
Su 24.11. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske u krosu Vrbovec (PZV)
Prosinac
Ne 09.12. Europsko prvenstvo u krosu Budimpešta (HUN)
Su 22.12. Međunarodni Božićni miting "Hajduk 2012" Split (HAJ)

Sponzori

Nike