Menu

Kalendar natjecanja HAS-a za 2020.

    Kalendar natjecanja za 2020. [pdf] Kalendar 2019.
      Kalendar 2018.
      Kalendar 2017.
      Kalendar 2016.
      Kalendar 2015.
      Kalendar 2014.
      Kalendar 2013.
      Kalendar 2012.
Siječanj
Su 18.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. seniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 19.01. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Sr 22.01. SLO-CRO-SRB dvorana, seniori-ke Novo Mesto (SLO)
Su 25.01. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, juniori-ke Zagreb (MZ)
Ne 26.01. Prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics Zadar (ASZŽ)
Ne 26.01. Kvarnerska liga - 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Veljača
Su 01.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, seniori-ke Zagreb (DZ)
Su 01.02. Kvarnerska liga – 2. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 02.02. Dječja kvarnerska liga - 1. kolo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Ne 02.02. Dvoranski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su 08.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, kadeti-kinje Zagreb (MZ)
Ne 09.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml.kadeti-kinje Zagreb (MZ)
Ne 09.02. Prvenstvo Balkana u dvorani, juniori-ke Istanbul (TUR)
Su 15.02. Prvenstvo Hrvatske u dvorani, ml. juniori-ke Zagreb (AGR)
Su 15.02. Prvenstvo Balkana u dvorani Istanbul (TUR)
Sr 19.02. Otvoreno prvenstvo Zagreba u dvorani Zagreb (ZAS)
Su 22.02. Zimski miting u bacanjima Osijek (SO)
Su-Ne 22.-23.02. Prvenstvo Hrvatske u višebojima u dvorani Zagreb (ZAG)
Su 29.02. Kvarnerska liga - pojedinačno prvenstvo - dvorana Rijeka (ASPGŽ)
Su 29.02. Dvoranski miting - Memorijal Josip Gašparac Osijek (SO)
Ožujak
Su 07.03. Kvarnerska liga - ekipno kros prvenstvo Labin (ALB)
Su 07.03. Pojedinačno Prvenstvo Hrvatske u trčanju na 100 km Slavonski Brod (MAZSB)
Su-Ne 07.-08.03. Zimsko bacačko prvenstvo Hrvatske Split (ASK)
Su 14.03. Prvenstvo Balkana u hodanju Ivano-Frankivsk (UKR)
Lipanj
Su 13.06. DAL - 1. kolo Split (ASK)
Su 13.06. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Ut 16.06. Atletika pod zvijezdama - noćni atletski miting Varaždin (SV)
Su 20.06. Prvenstvo Hrvatske u štafetama Zagreb (AGR)
Su 20.06. Kros u tvrđavi Slavonski Brod (MAZSB)
Su 20.06. Prvenstvo Istre u atletici Pula (MED/ASI)
Ne 21.06. Regionalni atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Su-Ne 27.-28.06. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje, ml.kadeti-kinje Varaždin (SV)
Srpanj
Su 04.07. Atletski miting mladeži Zadar 2020 Zadar (ASZ)
Su-Ne 04.-05.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, mlađi juniori-ke i PH na 10000 m Čakovec (MČ)
Su 11.07. Heineken 0.0 Karlovački cener - WA Bronze Label Race (cestovna liga-kup) Karlovac (MARKA)
Su-Ne 11.-12.07. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (DZ)
Su 18.07. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju na duge staze Zagreb (SLJZ)
Su-Ne 18.-19.07. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (MZ)
Su 25.-26.07. 7. Međunarodni atletski miting Split, Zadar (ASK)
Kolovoz
Su-Ne 08.-09.08. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, seniori-ke Zagreb (HAS/AGR)
Pe 14.08. Planinska utrka Starigrad-Veliko Rujno (trail i planinska liga i kup) Starigrad Paklenica (SAP)
Pe 21.08. DAL - 2. kolo Split (ASK)
Ne 23.08. Prvenstvo Balkana u polumaratonu Zagreb (CRO)
Ne 23.08. Pojedinačno i ekipno PH u polumaratonu Zagreb (MAKZG/MARKA)
Ne 23.08. ZAGREB21 powered by Heineken 0.0 - Zagrebački polumaraton (cestovna liga-kup) Zagreb (MAKZG/MARKA)
Su-Ne 29.-30.08. Pojedinačno prvenstvo Hrvatske, ml.seniori-ke Zagreb (MZ)
Rujan
Ut-Sr 01.-02.09. Atletski miting AK Slavonija-Žito Osijek (SO)
Sr 02.09. Kvarnerska liga - pojedinačno prvenstvo Rijeka (ASPGŽ)
Su 05.09. HALS – 1. kolo - starije kategorije - pojedinačno prvenstvo Čakovec (MČ)
Sr 09.09. Međunarodni atletski miting Karlovac (KK)
Su 12.09. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, kadeti-kinje Varaždin (SV)
Su 12.09. Pojedinačno i ekipno PH u planinskom trčanju Mrkopalj (MZ)
Su 12.09. 5. Baranjski Ferivi polumaraton (cestovna liga-kup) Tikveš (SO)
Su-Ne 12.-13.09. Prvenstvo Balkana, juniori-ke Istanbul (TUR)
Ne 13.09. Prvenstvo Balkana u maratonu Kyustendil (BUL)
Po-Ut 14.-15.09. WA Continental Tour Gold ZAGREB 2020 Zagreb (CRO)
Su-Ne 19.-20.09. Prvenstvo Balkana, seniori-ke Cluj-Napoca (ROU)
Su-Ne 19.-20.09. Kup i ekipno prvenstvo Hrvatske, juniori-ke Zagreb (AGR)
Ne 20.09. Varaždinski polumaraton (cestovna liga-kup) Varaždin (M95)
Ne 27.09. Jesensko prvenstvo Zadarske županije u Kids Athletics Zadar (ASZŽ)
Listopad
Su 03.10. HALS – 2. kolo - starije kategorije Čakovec (MČ)
Su 03.10. Dječja kvarnerska liga - 5. kolo Rijeka (ASPGŽ)
Su 03.10. DAL - 4. kolo Split (ASK)
Ne 04.10. HALS – 1. kolo - limači-ce Čakovec (MČ)
Su 10.10. DAL - Otvoreno prvenstvo Dubrovnika Dubrovnik (DU)
Su 10.10. HALS – 3. kolo - starije kategorije Čakovec (MČ)
Su-Ne 10.-11.10. Prvenstvo Hrvatske u višebojima Čakovec (MČ)
Ne 11.10. HALS – 2. kolo - limači-ce Čakovec (MČ)
Su 17.10. Svjetsko prvenstvo u polumaratonu Gdynia (POL)
Su 17.10. Pojedinačno i ekipno PH u cestovnom trčanju Zaprešić (FIT)
Su 17.10. Pojedinačno i ekipno PH u Trailu Makarska (UDTOM)
Su 17.10. Atletska utrka za grb Grada Zaprešića (cestovna liga-kup) Zaprešić (FIT)
Su 17.10. DAL - 5. kolo Makarska (SVM)
Su 17.10. HALS – 3. kolo - limači-ce - pojedinačno prvenstvo Varaždin (SV)
Su 24.10. Prvenstvo Balkana u planinskom trčanju Poiana Brasov (ROU)
Su 24.10. Atletski miting Makarska (SVM)
Su 24.10. DAL - 6. kolo *
Su 24.10. Kvarnerska liga - 8. kolo - pojedinačno prenstvo u krosu Medulin (MED)
Su 24.10. 2. Zadarski polumaraton (cestovni kup) Zadar (ASZ)
Studeni
Su 07.11. Pojedinačno i ekipno prvenstvo Hrvatske u krosu Varaždin (VVŽ)
Su 07.11. Prvenstvo zadarske županije u krosu Sv. Filip i Jakov (ASZŽ)
Su 14.11. Prvenstvo Balkana u krosu Vrnjačka Banja (SRB)
Su 14.11. DAL - Prvenstvo dalmacije u krosu Zadar (ASZ)
Su 21.11. Mali maraton Nin-Zadar (cestovni kup) Nin (ZAD)
Su 21.11. Noćna 10ka i polumaraton (cestovna liga-kup) Zagreb (FIT)
Prosinac
Su 05.12. Pojedinačno PH u cestovnom hodanju Zagreb (AGR)
Po 14.12. Atletski miting Makarska (SVM)
Ut 29.12. Miting otvorenja dvoranske sezone Osijek (SO)
Če 31.12. Balkanska Novogodišnja trka Pravets (BUL)

Sponzori

Nike Z L A T N I    S P O N Z O R