Određen konačni sastav reprezentacije za Ekipno prvenstvo Europe u Staroj Zagori!
Zagreb (10.06.2021.) - U subotu i nedjelju 19. i 20. lipnja u Staroj Zagori se održava Ekipno prvenstvo Europe. Nakon održanog prvenstva Hrvatske, izbornik reprezentacije Mladen Katalinić sa suradnicima odredio je reprezentaciju za Staru Zagoru.
Konačni sastav reprezentacije:
Žene |
|
Muškarci |
|
|
Ime I Prezime |
Disciplina |
Ime I Prezime |
||
Margareta Risek |
100 m |
Zvonimir Ivašković |
||
Veronika Drljačić |
200 m |
Zvonimir Ivašković |
||
Veronika Drljačić |
400 m |
Mateo Ružić |
||
Maja Pačarić |
800 m |
Marino Bloudek |
||
Maja Pačarić |
1500 m |
Dino Bošnjak |
||
Bojana Bjeljac |
3000 m |
Dino Bošnjak |
||
Tea Faber |
3000 m Zapreke |
Bruno Belčić |
||
Bojana Bjeljac |
5000 m |
Zlatko Kožuhar |
||
Ivana Lončarek |
100 m prepone |
|
||
|
110 m prepone |
Fran Bonifačić |
||
Ida Šimunčić |
400 m prepone |
Dominik Škorjanc |
||
Ana Šimić |
Vis |
Filip Mrčić |
||
Elija Valentić |
Motka |
Siniša Zagorac |
||
Klara Koščak |
Dalj |
Marko Čeko |
||
Paola Borović |
Troskok |
Filip Kozina |
||
Marija Tolj |
Kugla |
Martin Marković |
||
Lucija Pendić |
Kladivo |
Mirko Mičuda |
||
Marija Tolj |
Disk |
Martin Marković |
||
Veronika Šokota |
Koplje |
Arno Marković |
||
Ivana Lončarek |
4 X 100 m |
Luka Jakobović |
||
Klara Koščak |
Hrvoje Čukman |
|||
Danijela Jelić |
Zvonimir Ivašković |
|||
Margareta Risek |
Marko Čeko |
|||
Ida Šimunčić |
4 X 400 m |
Domink Škorjanc |
||
Tajana Židov |
Jakov Vuković |
|||
Nicole Milić |
Marko Orešković |
|||
Veronika Drljačić |
Mateo Ružić |
|||
|
|
|
||
REZERVE |
|
REZERVE |
||
Klara Koščak |
100 m |
Hrvoje Čukman |
||
Melani Bosić |
200 m |
Marko Orešković |
||
Nicole Milić |
400 m |
Marko Orešković |
||
Nina Vuković |
800 m |
Karlo Videka |
||
Klara Andrijašević |
1500 m |
Bruno Belčić |
||
Klara Andrijašević |
3000 m |
Zlatko Kožuhar |
||
Sandra Šrut |
3000 m Zapreke |
Lovro Nedeljković |
||
Tea Faber |
5000 m |
Lovro Nedeljković |
||
Klara Koščak |
100 m prepone |
|
||
|
110 m prepone |
Nikola Anđelić |
||
Ivana Lončarek |
400 m prepone |
Hrvoje Neralić |
||
Tihana Jeletić |
Vis |
Fran Bonifačić |
||
Lara Juriša |
Motka |
Ivan Horvat |
||
Klara Barnjak |
Dalj |
Fran Bonifačić |
||
Klara Barnjak |
Troskok |
Filip Mrčić |
||
Antonija Žaja |
Kugla |
Fran Bonifačić |
||
Antonija Žaja |
Kladivo |
Martin Marković |
||
Antonija Žaja |
Disk |
Fran Bonifačić |
||
Klara Koščak |
Koplje |
Fran Bonifačić |
||
Melani Bosić |
4 X 100 m |
Mateo Ružić |
||
Matea Čerina |
Marko Orešković |
|||
Ida Šimunčić |
4 X 400 m |
Hrvoje Neralić |
||
Nina Vuković |
Zvonimir Ivašković |
Sastav reprezentacije te rezerve po disciplinama biti će detaljizirane i definitivno utvrđene na sastanku ekipe i trenera u Staroj Zagori.
Vođa puta je Mladen Katalinić, tehničko vodstvo Ozren Čučković, prateće osoblje; Doktor: Zorislav Deverney
Hrvoj Cik, Dražen Lasić, Ljiljana Ćulibrk, Mladen Kršek, Damjan Sedić, Predrag Saratlija, Roland Robert Varga, Saša Belčić, Zoran Tocilj.
Okupljanje reprezentacije predviđeno je u srijedu 16.06. u 22:00 sata na parkingu ispred sportskog parka Mladost. Povratak je predviđen u ponedjeljak 21.06.
Svima će biti osigurani PCR testovi prije puta o ćemu ćete biti obavješteni.
Svi natjecatelji dužni su da na natjecanje ponesu službenu opremu Nike koju su zadužili te da prekontroliraju valjanost svojih putnih isprava.