Određen konačni sastav reprezentacije za Ekipno prvenstvo Europe u Staroj Zagori!

Zagreb (10.06.2021.) - U subotu i nedjelju 19. i 20. lipnja u Staroj Zagori se održava Ekipno prvenstvo Europe. Nakon održanog prvenstva Hrvatske, izbornik reprezentacije Mladen Katalinić sa suradnicima odredio je reprezentaciju za Staru Zagoru.

Konačni sastav reprezentacije:

Žene

 

Muškarci

 

 
   

Ime I Prezime

Disciplina

Ime I Prezime

   

Margareta Risek

100 m

Zvonimir Ivašković

   

Veronika Drljačić

200 m

Zvonimir Ivašković

   

Veronika Drljačić

400 m

Mateo Ružić

   

Maja Pačarić

800 m

Marino Bloudek

   

Maja Pačarić

1500 m

Dino Bošnjak

   

Bojana Bjeljac

3000 m

Dino Bošnjak

   

Tea Faber

3000 m Zapreke

Bruno Belčić

   

Bojana Bjeljac

5000 m

Zlatko Kožuhar

   

Ivana Lončarek

100 m prepone

 

   

 

110 m prepone

Fran Bonifačić

   

Ida Šimunčić

400 m prepone

Dominik Škorjanc

   

Ana Šimić

Vis

Filip Mrčić

   

Elija Valentić

Motka

Siniša Zagorac

   

Klara Koščak

Dalj

Marko Čeko

   

Paola Borović

Troskok

Filip Kozina

   

Marija Tolj

Kugla

Martin Marković

   

Lucija Pendić

Kladivo

Mirko Mičuda

   

Marija Tolj

Disk

Martin Marković

   

Veronika Šokota

Koplje

Arno Marković

   

Ivana Lončarek

4 X 100 m

Luka Jakobović

   

Klara Koščak

Hrvoje Čukman

   

Danijela Jelić

Zvonimir Ivašković

   

Margareta Risek

Marko Čeko

   

Ida Šimunčić

4 X 400 m

Domink Škorjanc

   

Tajana Židov

Jakov Vuković

   

Nicole Milić

Marko Orešković

   

Veronika Drljačić

Mateo Ružić

   

 

 

 

   

REZERVE

 

REZERVE

   

Klara Koščak

100 m

Hrvoje Čukman

   

Melani Bosić

200 m

Marko Orešković

   

Nicole Milić

400 m

Marko Orešković

   

Nina Vuković

800 m

Karlo Videka

   

Klara Andrijašević

1500 m

Bruno Belčić

   

Klara Andrijašević

3000 m

Zlatko Kožuhar

   

Sandra Šrut

3000 m Zapreke

Lovro Nedeljković

   

Tea Faber

5000 m

Lovro Nedeljković

   

Klara Koščak

100 m prepone

 

   

 

110 m prepone

Nikola Anđelić

   

Ivana Lončarek

400 m prepone

Hrvoje Neralić

   

Tihana Jeletić

Vis

Fran Bonifačić

   

Lara Juriša

Motka

Ivan Horvat

   

Klara Barnjak

Dalj

Fran Bonifačić

   

Klara Barnjak

Troskok

Filip Mrčić

   

Antonija Žaja

Kugla

Fran Bonifačić

   

Antonija Žaja

Kladivo

Martin Marković

   

Antonija Žaja

Disk

Fran Bonifačić

   

Klara Koščak

Koplje

Fran Bonifačić

   

Melani Bosić

4 X 100 m

Mateo Ružić

   

Matea Čerina

Marko Orešković

   

Ida Šimunčić

4 X 400 m

Hrvoje Neralić

   

Nina Vuković

Zvonimir Ivašković

   

Sastav reprezentacije te rezerve po disciplinama biti će detaljizirane i definitivno utvrđene na sastanku ekipe i trenera u Staroj Zagori.

Vođa puta je Mladen Katalinić, tehničko vodstvo Ozren Čučković, prateće osoblje; Doktor: Zorislav Deverney

Hrvoj Cik, Dražen Lasić, Ljiljana Ćulibrk, Mladen Kršek, Damjan Sedić, Predrag Saratlija, Roland Robert Varga, Saša Belčić, Zoran Tocilj.

Okupljanje reprezentacije predviđeno je u srijedu 16.06. u 22:00 sata na parkingu ispred sportskog parka Mladost. Povratak je predviđen u ponedjeljak 21.06.

Svima će biti osigurani PCR testovi prije puta o ćemu ćete biti obavješteni.

Svi natjecatelji dužni su da na natjecanje ponesu službenu opremu Nike koju su zadužili te da prekontroliraju valjanost svojih putnih isprava.

HRVATSKI ATLETSKI SAVEZ
Croatian Athletics Federation HRVATSKI ATLETSKI SAVEZ
Croatian Athletics Federation

E: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  W: www.has.hr
T: +385 1 4613 499
OIB: 75893754111

Metalčeva ulica 5 (IV kat)
HR-10000 Zagreb

Copyright 2021 © Hrvatski atletski savez | Sva prava pridržana