Sastav kadetske reprezentacije za nastup u Ptuju
Zagreb (23.09.2019.) - Nakon održanog finala Kupa Hrvatske za kadete i kadetkinje, izbornik kadetske reprezentacije Srećko Opašić odredio je koji će kadeti i kadetkinje nastupiti za reprezentaciju u slovenskom Ptuju. Tamo će se u subotu 28. rujna održati tradicionalni susret kadetskih reprezentacija Mađarske, Češke, Hrvatske, Slovačke i Slovenije.
Kadetkinje:
1. Tea Krolo - 100m, 300m, 4x300m mix
2. Mia Wild - 100m, 4x100m
3. Nicole Milić - 300m, 4x300m mix
4. Olja Galić - 600m
5. Dea Petrović - 600m
6. Lorena Bartaković - 2000m
7. Sandra Žilić - 2000m
8. Marcela Rušev - 100m prepone, 4x100m
9. Lucija Grd - 100m prepone
10. Klara Koščak - 300m prepone
11. Petra Mauk - 300m prepone
12. Mia Marek - 3000m sportsko hodanje
13. Lana Švrabić - 3000m sportsko hodanje
14. Daniela Jelić - Skok u dalj, 4x100m
15. Veronika Šokota - Skok u dalj
16. Klara Barbić - Skok u vis
17. Jana Koščak - Skok u vis
18. Barbara Crnjac - Skok motkom
19. Petra Šešum - Skok motkom
20. Viktorija Vujović - Kugla, 4x100m
21. Frida Arapović - Kugla, Disk
22. Laura Vinkešević - Disk
23. Lucija Pendić - Kladivo
24. Nikolina Josipović - Kladivo
25. Laura Žeravica - Koplje
26. Veronika Šokota - Koplje
Kadeti:
1. Marko Orešković - 100m, 300m, 4x300m mix
2. Franko Salaj - 100m, 300m, 4x300m mix
3. David Livada - 1000m
4. Vid Šašinka - 1000m
5. Antonio Ban - 3000m
6. Noa Toničić - 3000m
7. Marko Kušter - 100m prepone
8. Rosandić Lovro - 100m prepone, 300m prepone
9. Buzina Joško - 300m prepone
10. Niko Kožul - 3000m sportsko hodanje
11. Bruno Di Giusto - 3000m sportsko hodanje
12. Luka Ćurković - Skok u dalj, 4x100m
13. Bernard Bručić - Skok u dalj, 4x100m
14. Tin Jelić - Skok u Vis
15. Roko Farkaš - Skok u vis
16. Rocco Martinović - Skok s motkom
17. Karlo Salaj - Skok s motkom
18. Ivan Kovač - Kugla
19. Mijo Radić - Kugla
20. Tvrtko Rončević - Disk
21. Andre Jure Čubelić - Disk
22. Branimir Ugrina - Kladivo, Koplje
23. Tvrtko Rončević - Kladivo
24. Vid Šupih-Kvaternik - Koplje
25. Ivan Hodak - 4x100m
26. Domagoj Brodar - 4x100m
Vodstvo Puta i treneri:
Slobodan Miolović, Srećko Opašić, Ozren Čučković, Iva Majurec, Jasmina Katalinić, Matija Jakopović, Goran Grd, Zoran Žilić, Saša Sešum, Atila Salaj, Patrik Koščak, Tomislav Vranić, Marko Mastelić, Tomislav Saratlija, Josip Krpan, Damir Bošnjak, Dubravko Brdovčak
Doktor:
Danijela Vrhovski
Detalji puta bit će objavljeni sljedećih dana.